Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

„Nowoczesne technologie w szkole” już niedługo w Rzeszowie!

16 maja w Rzeszowie odbędzie się bezpłatna konferencja na temat wykorzystania nowoczesnych technologii w szkole. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy  (ul. M. Spytka Ligęzy 12). Rozpoczęcie o godzinie 10:00. Wprowadzenie nowych technologii w nauczaniu zmienia pracę nauczycieli i kadry zarządzającej. Powszechny dostęp do nowych rozwiązań technologicznych sprawia, że temat ten jest również szeroko dyskutowany w środowisku oświaty.

Jak wygląda w praktyce wprowadzanie nowoczesnych  technologii do poszczególnych placówek? Jakie są możliwości i sposoby finansowania nowoczesnych technologii w szkołach?  Jak unowocześnić placówkę i wykorzystać najnowsze technologie?  To tylko niektóre zagadnienia poruszane na konferencji.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z narzędziami wspomagającymi zarządzanie szkołą – programy Rekte.pl i Internet Explorer 9  oraz dowiedzą się jak obniżyć koszt utrzymania pracowni komputerowej o połowę. Ponadto eksperci podpowiedzą jak praktycznie wykorzystać urządzenia interaktywne podczas zajęć, jak wybrać dobre oprogramowanie wspierające pracę szkoły oraz jak dbać o bezpieczeństwo energetyczne szkoły.

Organizatorem cyklu jest miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej „Dyrektor Szkoły”, tytuł prasowy obecny na rynku od ponad 16 lat. Program spotkań oraz więcej  informacji na temat poruszanych zagadnień można znaleźć pod adresem http://www.dyrektorszkoly.pl/technologiewregionie 

Cykl konferencji „Nowoczesne technologie w szkole” odbywa się w 10 miastach całej Polski.
Patronami instytucjonalnymi konferencji są Prezydent Miasta Rzeszów oraz Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli.
Zapraszamy serdecznie!

Marta Nowicka
PR Account Executive

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj