Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

CO KUPIĆ PARTNEROWI Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA? KILKA POMYSŁÓW NA PREZENT

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Dzień chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla ukochanego? Niespodzianki są mile widziane, ale jeśli zapomnisz o prezencie dla chłopaka w dniu jego święta, na pewno nie będzie to niespodzianka, jakiej by sobie życzył! Lepiej zaskoczyć go w miły sposób. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie kilka propozycji, które mogą Ci się spodobać – dzięki nim Dzień Chłopaka może być niezapomniany dla Was obojga!

REKLAMADwie szkoły wybierania prezentu
Wybierając prezenty dla chłopaka, można zasadniczo skorzystać z dwóch sposobów. Jedni mówią, że najlepiej dać mu coś, z czego będzie mógł skorzystać samodzielnie - wyrwać się „spod pantofla” dziewczyny, spędzić męski wieczór, mieć czas tylko dla siebie. Wśród prezentów tego typu znajdują się jedne z najbardziej popularnych opcji. Są to między innymi:

- Bilet na tor wyścigowy, pozwalający na prowadzenie ekskluzywnego sportowego samochodu (Ferrari, Lamborghini, Nissan GT-T, Ford Mustang GT, Porsche, sportowe BMW, Audi itd.)

- Wejściówka na strzelnicę, połączona z instrukcją obsługi broni palnej i kursem strzelania.

- Skok na bangee, ze spadochronem, skorzystanie z „ludzkiej procy” czy też lot motoparalotnią.

Druga szkoła wybierania prezentu na Dzień Chłopaka zakłada wspólne spędzanie czasu. Wśród najchętniej wybieranych możliwości są między innymi:

- Spędzenie romantycznego weekendu z dala od miejskiego zgiełku.

- Wspólne wyjście do teatru lub opery.

- Degustacja win, egzotycznych herbat czy „eliksiru miłości”.

Co jednak ze wszystkimi, którzy chcą spędzić wspólnie Dzień Chłopaka, a jednocześnie liczą na większe emocje niż te oferowane przez teatr czy picie herbaty we dwoje? Właśnie dla nich przeznaczone są poniższe propozycje!

Kolacja z dreszczykiem emocji
Choć wspólne wyjście do restauracji może po latach czy miesiącach związku wcale nie brzmieć specjalnie ekscytująco, to możesz nam wierzyć - Twój chłopak jeszcze będzie zaskoczony! Co powiecie na romantyczną kolację, która odbywa się w całkowitych ciemnościach? Gdzie musisz przede wszystkim polegać na zmyśle smaku, bo mrok jest nieprzenikniony i nawet najlepszy wzrok na nic się nie zda? Najpierw kelnerzy wyposażeni w noktowizory usadzą Was na właściwych miejscach, a potem zacznie się prawdziwa zabawa!

Pokój pogrążony w egipskich ciemnościach sprzyja powstaniu intymnej atmosfery, być może będzie to dla Was okazja spojrzeć na Wasz związek z zupełnie nowej perspektywy… Nie zapominajcie, że przyszliście tam na romantyczną kolację, dajcie ponieść się nastrojowi, a między kolejnymi kęsami pysznego jedzenia spróbujcie odgadnąć składniki, z których zostały przyrządzone podane Wam dania! Najpierw jednak upewnijcie się, że zdołacie po omacku pokroić jedzenie i będziecie mogli trafić widelcem do ust! Wbrew pozorom nie musi to być wcale tak łatwe, jak może się wydawać – polecamy poćwiczyć wcześniej w domu jedzenie z zamkniętymi oczami!

Wstawanie z kurami, by pływać z rekinami
Jeśli nawet „niewidzialna kolacja” wydaje się Wam nieco zbyt standardowym pomysłem na spędzenie wspólnie czasu, być może powinniście poszukać czegoś bardziej ekstremalnego. Przyspieszony kurs nurkowania dla par może być idealnym rozwiązaniem – jednocześnie przeżyjecie coś zupełnie nowego, a do tego razem pozyskacie niezapomniane wspomnienia! Najpierw weźmiecie udział w krótkim przeszkoleniu teoretycznym dotyczącym nurkowania, a następnie nauczycie korzystać się ze zdobytej wiedzy w praktyce. Kto wie, być może połkniecie bakcyla i zamiast do kina w dzień z tańszymi biletami już zawsze będziecie chodzić wspólnie nurkować!

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj