Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga" konkurs w nowej formule!

Ruszyła ósma edycja ogólnopolskiego konkursu "Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga". W tegorocznej odsłonie programu zadaniem szkół, stojących przed szansą wygrania wielofunkcyjnego boiska, jest przygotowanie krótkiego wideoklipu nawiązującego do hasła "Kolorowo i sportowo".

Udział w konkursie "Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga" to dla szkół podstawowych z całej Polski znakomita okazja do zabawy i zdobycia atrakcyjnych nagród. Na zwycięzcę czeka wielofunkcyjne boisko ufundowane przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Zgłoszenia szkół do programu dokonują gminy. Termin nadsyłania zgłoszeń to 20 maja 2014 roku.

W tym roku uczniowie z placówek uczestniczących w akcji wykonają nowe zadanie konkursowe - przygotują krótki wideoklip w konwencji LipDub, w ciekawy sposób ilustrujący hasło przewodnie - "Kolorowo i sportowo". Zmieniona formuła programu będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i pozwoli uczestnikom na dużą kreatywność. Wszystkie przygotowane wideoklipy zamieszczone zostaną na stronie internetowej konkursu: koloroweboiska.pl, gdzie już 26 maja 2014 roku ruszy głosowanie!

Spośród szkół, które zdobędą największą ilość głosów w plebiscycie internetowym, komisja konkursowa wybierze zdobywców I, II i III miejsca. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie konkursowej w dniu 26 czerwca 2014 roku. Zwycięska placówka otrzyma ufundowany przez Śnieżkę nowy obiekt sportowy już we wrześniu. Wykona go wieloletni partner programu - firma Tamex Obiekty Sportowe SA.

W konkursie nagrodzona zostanie nie tylko zwycięska szkoła. Nagrody za II miejsce to: voucher na kwotę 6.000 zł na organizację zajęć pozalekcyjnych, stół do tenisa stołowego, zestaw do unihokeja, zestaw farb Śnieżka oraz  komplet bramek i piłek. Szkoła, która zajmie III miejsce otrzyma stół do tenisa stołowego, zestaw do unihokeja, komplet piłek oraz farby Śnieżka. Przygotowano również 11 nagród pocieszenia w postaci zestawów farb Śniezka.

Idea programu "Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga" to popularyzowanie wśród dzieci idei aktywnego spędzania wolnego czasu oraz stwarzanie im odpowiednich warunków do uprawiania sportu, a zwłaszcza dyscyplin zespołowych. Dzięki akcji skierowanej do szkół podstawowych z małych miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców, nawet najmniejsza społeczność szkolna ma szanse na zdobycie wymarzonego boiska!

Zwycięzcy poprzednich edycji programu "Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga":
- Szkoła Podstawowa w Perłach z woj. warmińsko-mazurskiego; 2013 r.
- Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym z woj. podlaskiego; 2012 r.
- Szkoła Podstawowa w Górze z woj. wielkopolskiego; 2011 r.
- Szkoła Podstawowa w Kaznowie z woj. lubelskiego; 2010 r.
- Szkoła Podstawowa w Ogardach z woj. lubuskiego; 2009 r.
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrówku z woj. lubuskiego; 2008 r.
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 2 w Turznie z woj. kujawsko-pomorskiego; 2007 r.

am

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj