Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Najlepszy w Polsce portal dla opiekunek osób starszych

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Pracujesz jako opiekun lub opiekunka w Niemczech? Szukasz ofert pracy i praktycznych porad? A może raczej zależy Ci na rozmowach z innymi opiekunkami osób starszych, które dobrze Cię zrozumieją? Wejdź na portal Opiekunki24.pl i poznaj największy i najlepszy serwis dla osób z branży opieki.

REKLAMAOferty pracy dla opiekunek osób starszych
W serwisie codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia dla opiekunów, którzy obecnie poszukują pracy. W większości z nonsów znaleźć można wszystkie ważniejsze wymagania wobec kandydatów i oczywiście kluczowe informacje na temat danej oferty - czyli między innymi wysokość wynagrodzenia, miejsce pracy, termin wyjazdu, stan zdrowia podopiecznego oraz opis warunków mieszkaniowych.

Na końcu każdego ogłoszenia podane są dane kontaktowe, pod którymi można się zgłosić. Dodatkowo niektóre firmy bezpośrednio w ofertach udostępniają formularz zgłoszeniowy dla kandydatów.

Bratnie dusze czyli forum
Forum to jedna z największych zalet portalu Opiekunki24.pl. W końcu nazwa serwisu nie jest przypadkowa - właściwie o każdej porze dnia i nocy możesz tutaj spotkać innych opiekunów i opiekunki osób starszych i porozmawiać z nimi właściwie na każdy temat.

Warto pamiętać też o tym, że forum na portalu funkcjonuje już od wielu lat, więc jest to prawdziwa kopalnia wiedzy dla osób poszukujących informacji czy porad związanych z opieką. Twój podopieczny często się budzi? Nie wiesz jak załatwić w Niemczech transfer pieniędzy do rodziny w Polsce? A może zastanawiasz się, jak delikatnie ale jednak skutecznie przekonać rodzinę Twojego podopiecznego do częstszych wizyt u seniora? Odpowiedź na pewno znajdziesz na forum - wystarczy odpowiednio wykorzystać wyszukiwarkę tematów.

Zresztą forum to też świetne miejsce do tego, żeby po prostu przyjemnie spędzić czas, który często dłuży się na miejscu pracy w Niemczech. Tutaj znajdziesz bratnie dusze w podobnej sytuacji, a także coś na poprawę nastroju, zabawy w słówka, a nawet odpowiednie wątki do rozmów o podróżach, zdrowiu czy modzie – czyli tematach niezwiązanych z pracą w opiece nad osobami starszymi w Niemczech.

Co jeszcze na portalu?
Oprócz działu z ofertami pracy i bardzo bogatym forum na portalu korzystać można również między innymi z takich sekcji:

- Opinie o pracodawcach - wybierasz nowego pracodawcę i szukasz o nim opinii? A może długo pracujesz w jednej z firm i chcesz podzielić się Twoim zdaniem? To miejsca jest właśnie dla Ciebie!

- Artykuły, a wśród nich porady, praktyczne wskazówki od specjalistów oraz wywiady z ciekawymi opiekunkami osób starszych.

- Ranking firm - czyli jedyny taki zbiór informacji o najważniejszych firmach z branży opieki. Idealna baza informacji dla kandydatów szukających pracy.

- Katalog firm - zawierający wizytówki firm oferujących pracę w opiece w Niemczech. - I wiele innych sekcji i materiałów!

Co istotne, portal Opiekunki24.pl jest tez obecny na Facebooku, gdzie zamieszcza wiele ciekawostek i nowości ze swoich działów.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj