Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Kubek z nadrukiem, czyli co zrobić by mała czarna była jeszcze bardziej wyjątkowa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Już tylko starsi Polacy pamiętają kawę i herbatę podawaną w szklankach, na szklanych spodeczkach. Dziś gorące napoje podaje się w filiżankach i kubkach. Najbardziej praktyczne są te ostatnie: mieszczą więcej napoju, mają wygodny uchwyt, przez co nie parzą palców, a ponadto gruba ceramika nie tłucze się zbyt łatwo.

REKLAMAJeśli kubek, to z nadrukiem
Dodatkowym atutem kubków jest spora powierzchnia, na której można umieścić dowolną grafikę lub napis. Na rynku są niezliczone gotowe modele, ale najbardziej wartościowy kubek z nadrukiem to taki, którego ozdobę wybiera sam klient. Taką usługę można wygodnie zamówić przez Internet, uzgadniając z wykonawcą szczegóły tego, co ma się znaleźć na kubku lub dostarczając gotowy plik graficzny. Oczywiście kubek na indywidualne zamówienie jest droższy od takiego z produkcji seryjnej, ale na tym właśnie rzecz polega, by zdobienie było niepowtarzalne i adresowane do konkretnej osoby lub grupy osób.

Kubki z nadrukiem do domowej kuchni
Nie jest więc żadnym problemem pozyskanie kubków dla całej rodziny, np. z imionami jej członków. Można zamówić kubki z dowcipnymi napisami, z podobizną domowego pupila albo motywującą sentencją. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Wszystko zależy od inwencji zamawiającego.

To nie wszystko, bo zdobienie kubków można wykonać tak, by pasowały one kolorem i wyglądem do reszty naczyń. To ważne zwłaszcza w kuchniach, w których kubki nie stoją w zamkniętych szafkach, lecz wiszą i są stale na widoku. Warto przeczytać o tym więcej w tekście "Kubek z nadrukiem – idealny nie tylko na prezent".

Kubki firmowe – praktyczny gadżet reklamowy
Kubki z nadrukiem są też chętnie zamawiane przez firmy. Mogą być gadżetami reklamowymi, rozdawanymi klientom i kontrahentom. Mogą także służyć samym pracownikom. Nadruk zawiera wtedy logo firmy, czasem też jakiś slogan reklamowy. Niewielki koszt jednostkowy przy zamówieniu większej ilości czyni taki zakup racjonalnym wydatkiem.

Firmowe kubki można także sprzedawać na aukcjach charytatywnych, łącząc reklamę z dobroczynnością. Nadają się one ponadto na pamiątki rozmaitych wydarzeń. Solidnie wykonany kubek może służyć właścicielowi przez długie lata, a tym samym nadruk staje się działającym długo elementem, który przypomina o danej marce lub firmie. Tym samym kubek z nadrukiem staje się gadżetem o większym potencjale reklamowym niż produkty jednorazowego lub krótkotrwałego użytku.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj