Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Internetowy zawrót głowy - dlaczego śledzimy profile gwiazd i celebrytów

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Dziś w internecie znaleźć można niemal dosłownie wszystko. Sieć cały czas bombarduje nas najnowszymi informacjami, plotkami, wydarzeniami sportowymi, filmami, muzyką czy grami. Na popularność dostępnych treści największy wpływ ma z pewnością powszechny dostęp do sieci - z internetu korzystają dziś zarówno osoby bardzo młode (nawet kilkuletnie dzieci), jak i seniorzy, którzy coraz chętniej korzystają ze zdobyczy najnowszych technologii. Co ciekawego można znaleźć w internecie? Okazuje się, że uwielbiamy podglądać przede wszystkim gwiazdy i celebrytów.

REKLAMADzisiejsza gwiazda - idol i autorytet
Kto dzisiaj może zostać gwiazdą? Paradoksalnie niemal każdy. Oczywiście nie brakuje dziś gwiazd w klasycznym rozumieniu tego słowa - na estradach brylują muzycy, sceny teatralne goszczą znakomitych aktorów, bogaty w nowe angażujące tytuły jest także polski rynek wydawniczy.

Rozwój internetu przyniósł też ze sobą zupełnie nową kategorię gwiazd i sław - influencerów, youtuberów, blogerów czy modelek z Instagrama. Sieć stała się też miejscem wręcz stworzonym dla fanów osób z tak zwanego świecznika. Internauci mogą przede wszystkim bez problemu zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami i plotkami z życia swoich idoli. Najwięcej emocji wzbudzają bezsprzecznie skandale z ich udziałem - pozwalają nam pozornie zmniejszyć dystans i uświadamiają, że gwiazdami są tak naprawdę zwykli ludzie, którzy mają swoje problemy, uczucia czy przekonania.

W internecie bez trudu znajdziemy całe portale, które poświęcone są tego rodzaju tematyce. Cieszą się one ogromną popularnością i codziennie dostarczają swoim użytkownikom najnowszych i najbardziej szokujących faktów z życia zarówno gwiazd zagranicznych, jak i tych, które znamy z naszego krajowego show-biznesu. Zdarza się, że gwiazdy same wychodzą naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom swoich fanów. Wykorzystują do tego internet, za którego pośrednictwem mogą się zwrócić bezpośrednio do swoich fanów.

Social media i profile osób publicznych
Dziś fanem można być niemal zupełnie online - bez konieczności wychodzenia z domu możemy śledzić najnowsze wpisy, projekty i wypowiedzi naszych ulubionych gwiazd, aktorów, sportowców, youtuberów czy pisarzy.

Ogromną rolę odgrywają w tym social media - Facebook, Instagram czy Twitter są niezwykle popularne także wśród osób publicznych. Ich profile nierzadko śledzą setki tysięcy użytkowników, którzy żywo reagują na każdą aktywność swojego idola w sieci.

Istnieją nawet portale, które swoim użytkownikom proponują zarówno najświeższe plotki, jak i profile gwiazd. Właśnie taką witryną jest chociażby https://pinkwall.pl/. Za jego pośrednictwem przeczytamy plotki, sprawdzimy profile gwiazd w social mediach i będziemy na bieżąco nie tylko z krajowym show-biznesem. Internet daje dziś fanom ogromne możliwości - nic więc dziwnego, że chętnie oni z nich korzystają i śledzą wszystko to, z czego przed laty słynęły kolorowe czasopisma.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj