KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Czy tenis jest popularny i jakie to ma przełożenie na zakłady sportowe

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com

Wśród sportów zespołowych prym wiedzie zdecydowanie piłka nożna, ale gdy mowa o sportach indywidualnych, to w czołówce światowej popularności jest tenis. W ostatnich latach można było zauważyć duży wzrost zainteresowania tenisem w naszym kraju, czego zasługą są liczne sukcesy Igi Świątek. A to ma przełożenie na zakłady sportowe i typowanie wygranych w tenisie ziemnym.

REKLAMA


Popularność zakładów sportowych w tenisie ziemnym

Oferty bukmacherów na zakłady sportowe są bardzo bogate i obejmują wiele różnych dyscyplin. Nie ulega wątpliwości, że bardzo popularne jest obstawianie wyników meczy w piłkę nożną czy siatkówkę, ale wysoko plasują się też typy na tenis. Powodów tego stanu rzeczy należy upatrywać nie tylko w popularności tej dyscypliny, ale także w dużej szansie na wygraną. Bukmacherzy wśród zakładów wzajemnych mają wiele selekcji na tenis ziemnym, a co najważniejsze mają one atrakcyjne kursy. Tym, co przyciąga typerów do tego, żeby obstawiać w tenisie jest też wielkie prawdopodobieństwo wygrania. Bo decydując się na zakład dwudrogowy, szansa na wygraną wynosi aż 50% - a przewagą tenisa nad wieloma innymi dyscyplinami sportowymi jest to, że nigdy nie ma w nim remisu. Osoba, która interesuje się tenisem ziemnym może dość łatwo wytypować faworyta, a w przypadku turniejów wysokiej rangi, można wygrać duże pieniądze.

Obstawianie wyniku podczas trwania meczu

Zakłady sportowe i typy tenis to świetna rozrywka z możliwością wygrania pieniędzy, ale warunkiem jest to, żeby korzystać z legalnych zakładów bukmacherskich. Listę sprawdzonych i najlepszych bukmacherów w Polsce można znaleźć na https://pewniaczki.pl/typy/tenis/. Legalne podmioty, posiadające wszelkie zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej można też sprawdzić za pośrednictwem rządowej strony Ministerstwa Finansów. Wszyscy legalni bukmacherzy mają w ofercie tenis ziemnym i umożliwiają typowanie zwycięzców pojedynków. Co ważne, zakłady sportowe online sprawiają, że można oglądać mecz live i jednoczesne typować wynik. Ma to tę zaletę, że analizując formę zawodników z większą dokładnością można przewidzieć zwycięzcę.

Najpopularniejsze zakłady w tenisie

Podobnie jak w każdej innej dyscyplinie, również w tenisie ziemnym można wyselekcjonować najbardziej popularne i dochodowe tenis typy. Zaliczają się do nich:

-
zakłady dwudrogowe – innymi słowy typowanie na zwycięstwo. Wygrany kupon to taki, gdy tenisista wygra 2 lub w przypadku Wielkiego Szlema 3 sety, a typer obstawi trafnie.

- dokładny wynik meczu – obstawienie dokładnego wyniku jest trudne do przewidzenia, ale cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wysokie kursy;

- zakłady na sety – są dwie opcje, a mianowicie obstawianie czy zawodnik wygra jakiegokolwiek seta lub typowanie konkretnego seta wygranego, np. drugiego.

Podsumowując, w ostatnich latach popularność tenisa ziemnego znacznie wzrosła. Zarówno jeśli chodzi o tenis ziemny kobiet, jak i mężczyzn. Przekłada się to na typowanie w zakładach sportowych, w których tenis plasuje się w ścisłej czołówce.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?