Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Na zakupy po telewizor. Czym się kierować?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Inwestycja w nowy odbiornik telewizyjny to ciężki orzech do zgryzienia dla przeciętnego Polaka, który niekoniecznie jest w tej dziedzinie szczególnie wprawionym ekspertem. Przede wszystkim problematyczne okazuje się bogactwo rozmaitych dostępnych typów, modeli i kategorii nowoczesnych sprzętów, czego zaś potwierdzeniem jest chociażby ciekawie prezentujący się asortyment serwisu dystrybuującego rozmaite urządzenia online jakim jest Net-s.pl. Na co zatem warto zwrócić uwagę, kiedy stoimy przed koniecznością wyboru stosownego dla nas wariantu telewizora? Kilka podpowiedzi w dalszych fragmentach.

Szczere odpowiedzi
Zanim postawisz na jakąkolwiek maszynę, obowiązkowo prawdziwie odpowiedz sobie na kilka zasadniczych pytań, a ściślej – jakiej wielkości jest wnętrze, które chcesz wyposażyć w planowany zakupić sprzęt?, ile masz wydzielonego na ten cel budżetu?, czy Twój nowy odbiornik ma być urządzeniem służącym do oglądania i tyle, czy może oczekujesz od niego nieco więcej – na przykład sprostania wyzwaniu podłączenia do niego konsoli i intensywnego grania? Szczery kwestionariusz uzupełniony samodzielnie pozwoli Ci dokonać wstępnej selekcji, kierując się aspektami, które z Twojej perspektywy okażą się najistotniejsze.

Konkretna wielkość
Jednym z nadrzędnych parametrów i ustalanych jako z reguły pierwsze kryterium doboru telewizora okazuje się jego wielkość. Wielu konsumentom, kompletnie nieznającym się na odbiornikach wydaje się, że zasada doboru jest prosta i oczywista- im większy sprzęt, tym lepiej. W praktyce, niekoniecznie jest to prawdą. Faktycznie, spory gabarytowo model pozwala na uzyskanie o niebo lepszych efektów dźwiękowych, czy wizualnych niż przeciętnej klasy urządzenie, ale żeby móc z tak potężnej maszyny korzystać w pełni, stosując na co dzień wszelkie jej funkcje, obowiązkowo potrzebujemy dysponować wystarczającą do tego przestrzenią. Nie każdy natomiast ma sposobność właściwego wyeksponowania wielkiego rozmiarowo telewizora, zwłaszcza zamieszkując w standardowym lokalu mieszkalnym znajdującym się w typowym bloku. A zatem, mimo iż na stronie wspomnianego już sklepu Net-s.pl występuje cała masa nowoczesnych telewizorów w przedziale bardzo dziś popularnym, to jest o przekątnej między 46 a 52 cali, nie zaleca się wyboru tak dużego odbiornika do pokoju stosunkowo niewielkiego i mało przestronnego lub zagraconego meblami.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj