Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jakie materace powinny wybierać osoby bardzo szczupłe?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Producenci materaców oferują je zwykle w kilku różnych stopniach twardości. Zgodnie z ich zaleceniami, należy dopasować twardość materaca do budowy własnego ciała, a nie tylko preferencji i wieloletnich przyzwyczajeń. Jaki rodzaj materaca powinny wybierać osoby bardzo szczupłe? Które surowce wypełniające materac będą w ich przypadku najbardziej funkcjonalne?

REKLAMAMaterace z praktycznych i nowoczesnych pianek
Osobom, których waga ciała nie przekracza 60 kg zaleca się materace miękkie. Każde inne rozwiązanie będzie dla nich niekomfortowe i może wywoływać uciski. Poszukując materaca 160x200, na przykład https://sweetsen.pl/160x200-cm-c28 warto więc zapoznać się z ofertą właśnie w tej kategorii. Można tam znaleźć przede wszystkim materace piankowe oraz lateksowe. Te nowoczesne surowce świetnie sprawdzają się właśnie w materacach, ponieważ zapewniają miękkość i wygodę, a jednocześnie są trwałe i wytrzymałe. Nie odkształcają się, nawet w ramach intensywnego użytkowania. Tego typu materace można spotkać nawet w hotelach i pensjonatach. Sweetsen.pl i inni producenci oferują je w rozmaitych wariantach, aby każdy ich klient miał możliwość dopasowania rozwiązania optymalnego dla siebie.

Materace termoelastyczne - największy komfort
Dla osób szczupłych sklepy takie jak sweetsen.pl polecają na przykład materace z pianki termoelastycznej. Została wymyślona przez amerykańskich naukowców już dość dawno temu i od tej pory wspaniale sprawdza się właśnie jako wypełnienie miękkich materaców. Jak zachowuje się pianka?

- jej struktura ugina się bez trudu pod wpływem nacisku ciała,
- kiedy odczuje ciepło wydzielane przez użytkownika, natychmiast mięknie w najważniejszych miejscach,
- optymalnie dopasowuje się do kształtu ciała osoby śpiącej.

Taki materac otula swojego użytkownika i sprawia, że może swobodnie zapaść w zdrowy i bezpieczny sen. Kiedy wstajemy z łóżka, pianka termoelastyczna powoli wraca do swojego pierwotnego kształtu. Nawet po latach potrafi zachować swoje unikalne właściwości i cieszyć wygodą.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj