Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Chmurnik" Tomasza Rolniaka [WYSTAWA]

BWA w Krośnie zaprasza na wystawę Tomasza Rolniaka "Chmurnik". Ekspozycję można zwiedzać od 14 lutego do 6 marca.

REKLAMA


Tomasz Rolniak zajmuje się malarstwem, fotografią, rysunkiem, street artem, obiektami oraz obrazem ruchomym, a także edukacją i scenografią. Urodzony w Brzozowie w 1981 r. Absolwent kierunku Edukacja Artystyczna na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom w pracowni malarstwa prof. Tadeusza G. Wiktora obroniony z wyróżnieniem (2008) oraz aneks w pracowni rysunku prof. Marleny Makiel‐Hędrzak i prof. Stanisława Góreckiego. Studiował również archeologię na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi.

- Wykorzystuję kontrast nieruchomego porządku form geometrycznych z materialnością i dynamiczną naturą przedmiotów, która najbardziej dostrzegalna jest w procesach rozkładu. Poprzez rekonfigurację, analizę, przekrój czy fragmentaryzację wizerunków i okazów pochodzących z marginesów tradycyjnych systemów porządkowania... - mówi Tomasz Rolniak.

Tomasz jest autorem 16 wystaw indywidualnych i uczestnikiem ponad 200 zbiorowych, prezentowanych w kraju i za granicą (min. Belgia, Grecja, Litwa, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Ukraina, Węgry). Obecnie stara się żyć i tworzyć w Łodzi.

Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie, ul. Portiusa 4
Ekspozycja: od 14 lutego do 6 marca 2020 r.
Wernisaż wystawy: 14 lutego 2020 r., godzina 18:00.

/bwa/, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj