Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wystawa malarstwa: Eva Reitznerová

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza 9 marca na wernisaż wystawy Evy Reitznerovej. Ekspozycję można zwiedzać do 3 maja. Wstęp wolny.

REKLAMAEnergiczna, energetyczna, krytyczna i samokrytyczna, dobroduszna, wspaniała kobieta z poczuciem humoru. Tematyka jej prac jest różnorodna: od kwiatów, przez domy, drzewa, przyrodę czy ludzi, które można zobaczyć na obrazach.

Taka jest i tak maluje. Chociaż twierdzi, że nie posiada własnego stylu, ma go. Jej malarstwo także jest energetyczne, energiczne, samokrytyczne... maluje do momentu, aż będzie zadowolona z efektu. Tak tworzy swoją „ciężką” sztukę - warstwa po warstwie, obraz na obrazie, do momentu, w którym nie powstanie obraz, ciężki od ilości farby, ale godny jej podpisu.

Chociaż artystka zaczęła malować już w młodości, nadal artystycznie dojrzewa i cieszy się sobą i innymi. Wspólne malowanie to nasza wspólna radość. Z Evą jest zawsze wesoło, jest żywym przykładem tego, że człowiek, jeśli chce zachowuje długo swoją młodość zwłaszcza, jeśli:

nie przestajesz zaczynać,
i nie zaczynasz kończyć.

Chociaż artystka zaczęła malować już w młodości, nadal artystycznie dojrzewa, i cieszy się sobą i innymi. Wspólne malowanie to nasza wspólna radość.

Wystawa czynna: od 9 marca do 3 maja 2020.
Wernisaż wystawy: 9 marca 2020, godzina 17.00.

/rckp/

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj