Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

UROCZYSKO 2020 - wystawa poplenerowa

UROCZYSKO 2020 - wystawa poplenerowa Praca: Alicja Styrkosz

RCKP zaprasza na wystawę poplenerową Uroczysko 2020. Spotkanie z autorkami wystawy - uczestniczkami zajęć w Pracowni na piętrze - odbędzie się 9 marca o godzinie 17.00 w Galerii Pomarańczowej. Wystawa czynna do 3 kwietnia. Wstęp wolny.

REKLAMAZ nieskrywaną radością zapraszamy na pierwszą wystawę uczestniczek działającej od października Pracowni na piętrze. Wystawa wyjątkowa, bo prezentująca obrazy powstałe podczas pleneru malarskiego w Uroczysku. W Galerii Pomarańczowej zobaczyć będzie można kilkadziesiąt krajobrazów - zarówno zimowych, jak i zwiastujących nadchodzącą wiosnę.


Praca: Małgorzata Wojnar

Autorki - uczestniczki zajęć Pracowni na piętrze (grupa dorosła):
Małgorzata Adamkowska, Grażyna Biduś, Jadwiga Agopsowicz-Bienia, Ewelina Gonet, Sylwia Guzek, Krystyna Kubal, Katarzyna Markowicz, Agata Nawrocka, Marta Bożek-Pocenty, Julita Pelczar, Alicja Styrkosz, Małgorzata Wojnar, Magdalena Zajdel.


Pracownia na piętrze
Pomiędzy rzeczywistością, a światem wyobraźni nie ma widocznej granicy. Nasz cel to spontaniczność w wyrażaniu siebie. Podczas spotkań w „Pracowni na piętrze” rozwijamy zdolności plastyczne i twórcze. Nie ograniczamy się w doborze techniki i materiałów - tak o Pracowni mówi pomysłodawczyni i instruktor Magda Balwierczak.

Uczestnicząc w zajęciach, dzieci, młodzież i dorośli, poznają różnorodne techniki pracy, biorą udział w plenerach malarskich i organizują własne wystawy.

/rckp/

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj