Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

"Dni Autorskie" Policealnego Studium Animatorów Kultury odbędą się w Sieci

Słuchacze zawodu animator fotografii II roku Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie przygotowali kolejną odsłonę wydarzenia fotograficznego pt.: "Dni Autorskie 2020". Coroczne wydarzenie - tym razem odbędzie się online.

REKLAMAPrzedstawiane zdjęcia ukazują warsztat fotograficzny wypracowany w czasie 2-letniej nauki w Studium. Fotografie prezentują różnorodne tematy: zaczynając od szerokiego patrzenia na świat zamknięty w pejzażach, poprzez emocje u portretowanych ludzi, aż po architekturę, w której słuchacze dopatrywali się światła, struktury i faktury obiektów.

Wszyscy słuchacze podejmowali te same tematy, jednak prace są obrazem indywidualnej interpretacji i wrażliwości.

W ramach "Dni Autorskich" 16 kwietnia 2020 r. na stronie internetowej studium www.studiumkrosno.pl oraz na facebook.com/StudiumKrosno przedstawiona zostanie prezentacja multimedialna, projekt książki, folder oraz album internetowy, które w pełni pozwolą widzowi dostrzec wszystkie walory przygotowanych fotografii. Przegląd jest w całości opracowaniem obrazów w czerni i bieli.

Wszystko odbędzie się w formie online - bez konieczności wychodzenia z domu.

Organizatorzy wydarzenia mają nadzieję, że zwrócenie swojej uwagi w stronę sztuki będzie dla widza chwilą wytchnienia w tak trudnym dla nas wszystkich okresie.

Policealne Studium Animatorów Kultury w Krośnie (ul. Mirandoli Pika 8) kształci w zawodach: animator tańca, animator fotografii, animator działań teatralnych oraz animator kultury regionalnej.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj