Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"nieOCZYwiste" - wystawa online słuchaczy Policealnego Studium Animatorów Kultury

"nieOCZYwiste" - wystawa online słuchaczy Policealnego Studium Animatorów Kultury Fot. Policealne Studium Animatorów Kultury

Policealne Studium Animatorów Kultury zaprasza na wystawę fotografii szkła pt. "nieOCZYwiste" zorganizowaną przez słuchaczy. Wydarzenie odbędzie się online 30 maja 2020 r. o godz. 20.00.

REKLAMAW Studium można spotkać ludzi kreatywnych, ciekawych świata, spragnionych nowych wyzwań oraz o nieograniczonej wyobraźni. Słuchacze I roku zawodu Animator fotografii podjęli się trudnego zadania fotografowania szklanych przedmiotów.

Szkło nie zawsze wygląda atrakcyjnie, a odbijające się od niego światło nie jest łatwe do opanowania.

W fotografii zaskakujące jest to, że robienie zdjęć,  rzeczom oczywistym, takim jak patery, wazony czy figurki, może stać się fascynującym odkrywaniem  nieoczywistych obrazów.

Szkło okazało się bardzo wdzięcznym i atrakcyjnym tematem. Szukanie nieoczywistości w szkle łączyło w sobie eksperymenty z oświetleniem, z wodą, matową szybą albo kalką techniczną, a ostateczny, zaskakujący efekt został dopracowany w programie graficznym.

Następnym wyzwaniem było przygotowanie i zorganizowanie wystawy, a słuchacze mogli sprawdzić się w roli organizatorów imprezy kulturalnej. Szkoła kształci wszechstronnie, bo umożliwia zdobycie nie tylko praktycznych umiejętności robienia zdjęć, ale również rozwija umiejętności interpersonalne.

Zdjęcia z tematem szkła realizowane były we współpracy z Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie i tam też będzie można je oglądać. Autorami zdjęć są słuchacze I roku zawodu Animator fotografii.

Studium zaprasza na to niezwykłe wydarzenie, które zabierze nas w nieOCZYwisty świat wyobraźni.

Premiera 30 maja 2020 r. o godz. 20.00. Link do - fotoksiążki
red.
Fot. Policealne Studium Animatorów Kultury

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj