Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Koncertu zespołu Raz Dwa Trzy przeniesiony na 30 października

Koncertu zespołu Raz Dwa Trzy przeniesiony na 30 października Fot. archiwum zespołu Raz Dwa Trzy

27 marca w RCKP miał odbyć się koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Wydarzenie zostało przeniesione na 25 czerwca, następnie odwołane i przeniesione na 30 października. Bilety są w sprzedaży, a te wcześniej zakupione zachowują ważność

REKLAMA- W związku z pandemią i najpierw zamrożeniem działalności domów kultury, a później obostrzeniami dotyczącymi wydarzeń organizowanych przez domy kultury, zmuszeni byliśmy dwukrotnie przełożyć koncert zespołu. Koncert odbędzie się 30 października 2020 o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Zakupione bilety zachowują ważność - informuje Agnieszka Kaszczyszyn z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

"30 lat jak jeden koncert..." - artyści o sobie
30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym "Raz, Dwa, Trzy" - jego swoistym DNA. Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić naszą  z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP, ul. Kolejowa 1 (p. 234) w cenie: 55 zł, 45 zł z Krośnieńską Kartą Mieszkańca.

Dołącz do wydarzenia na FB: Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert - Krosno

Godziny otwarcia kasy RCKP:
- poniedziałek - piątek od godz. 10.00 do 13.00 oraz od 14.30 do 17.30,
- sobota od 10.00 do 14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja telefoniczna i internetowa: 13 43 218 98 w. 159 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj