KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Warsztaty bębniarskie: Samba Batucada w RCKP

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Luz Mendoza Unsplash CC0

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza na warsztaty bębniarskie skierowane do dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Warsztaty odbywać się w będą w każdy piątek sierpnia w godzinach przedpołudniowych.

REKLAMA


Podczas warsztatów poznamy techniki gry na oryginalnych brazylijskich instrumentach takich jak surdo, repique, caixa, tamborim, chocalho, ganza i inne. Dowiemy się jaką rolę odgrywają one w karnawałowej sambie. Nauczymy się również kilku prostych aranżacji, a także stworzymy własne niepowtarzalne rytmy, doskonale się przy tym bawiąc oraz rozwijając poczucie rytmu i koordynację.

Prowadzącym warsztaty będzie Piotr Rysz, absolwent Szkoły Muzycznej II st. w Krośnie w klasie organów i perkusji. Muzyk ukończył studia na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, obecnie studiuje Jazz i muzykę rozrywkową na Uniwersytecie Rzeszowskim.

- Regionalne Centrum Kultur Pogranicza (Krosno, ul. Kolejowa 1)
- 7, 14, 21, 28 sierpnia 2020 (piątki), godzina od 9.30 do 11.00

Wstęp wolny, obowiązują zapisy a pośrednictwem serwisu Evenea (kliknij tutaj).

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS. Do odwołania obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcja rąk. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje.

(rckp), (red.)

  • autor: (rckp), (red.)

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?