KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Spektakl "Pikantni" już 20 lutego w RCKP

Spektakl "Pikantni" już 20 lutego w RCKP Fot. źródło: adria-art.pl

"Pikantni" w reż. Tomasz Gawron, to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Spektakl w Krośnie na deskach RCKP zaplanowano na 20 lutego 2021. Bilety są już w sprzedaży.

REKLAMA


Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę.

Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi - to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. "Pikantni" to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Spektakle o godzinie: 16.00 oraz 19.00 odbędzie się 20 lutego 2021 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przy ul. Kolejowa 1. Bilety w cenie 80 zł, 95 zł, 120 zł w sprzedaży na stronie: https://adria-art.pl/

Obsada: Barbara Kurdej-Szatan / Monika Dryl, Mikołaj Krawczyk / Maurycy Popiel, Anna Mucha, Michał Ziembicki.
Spektakl od 18. roku życia. Czas trwania: 110 minut z przerwą.

Wydarzenie przeniesione z 20 września 2020. Bilety zachowują ważność! Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Adria Art.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?