Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Zimowa Biesiada Poetycka" - cykl spotkań [online]

"Zimowa Biesiada Poetycka" - cykl spotkań [online] Fot. archiwum RCKP Krosno

RCKP wychodząc naprzeciw narastającej potrzebie spotkania się z poezją, proponujemy formułę "Zimowej Biesiady Poetyckiej w odcinkach" online.

REKLAMA- Biorąc pod uwagę ograniczenia jakie niesie taka forma, postaramy się sprostać temu trudnemu zadaniu i w kilku odcinkach przybliżyć twórczość członków Klubu literackiego oraz zaprzyjaźnionych z nami poetów. Będziemy chcieli spotykać się w doskonale znanej, a może nie do końca odkrytej, przestrzeni Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, tworząc przyjazne miejsce do prezentacji twórczości oraz sylwetek poetów - mówi Agnieszka Kaszczyszyn z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Możliwość nadsyłania wierszy

Na początek poprosimy wszystkich, którzy w zwykłym czasie wiosną i jesienią byli z nami, o przesłanie nam utworów najnowszych, które powstały w 2020 roku (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ), my zaś postaramy się zaprezentować jak najpiękniej. W kolejnych odcinkach pochylimy się nad miłością, przemijaniem, poezją kobiecą i dla kobiet w damskim towarzystwie, powrócimy do almanachów poetyckich, w których jak na kliszy fotograficznej obraz tak w słowach i ich nieprzypadkowej konfiguracji, zatrzymane są uczucia, przeżycia i wspomnienia. Będziemy zapraszać twórców, artystów oraz przyjaciół poezji.

- Planowaliśmy tradycyjne spotkanie z Państwem w ostatnim tygodniu stycznia, na naszej scenie, w gronie przyjaciół, ale sytuacja ogólna nie sprzyja temu pomysłowi, dlatego postanowiliśmy zaprosić Państwa 28 dnia stycznia o godzinie 15.00 do obejrzenia premiery pierwszego odcinka "Zimowej Biesiady Poetyckiej w odcinkach" - z niskimi ukłonami Anna Jakubik.

Prowadząca: Anna Jakubik,
Emisja (pierwszy odcinek): 28 stycznia 2021, godzina 15.00,
Odcinki: co drugi czwartek, godzina 15.00,
Miejsce: strona www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook, YouTube).

Kolejne odcinki: 11 lutego 2021, 25 lutego 2021.

  • autor: RCKP, (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj