Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Damian Krzanowski gościem cyklu RCKP - "Z punktu widzenia" [online]

Damian Krzanowski gościem cyklu RCKP - "Z punktu widzenia" [online] Fot. Damian Krzanowski

Damian Krzanowski będzie gościem drugiego odcinka cyklu spotkań z fotografami pt. "Z punktu widzenia" realizowanego przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Do udziału w każdym z odcinków organizatorzy zaproszą fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Cykl spotkań odbywa się co drugi czwartek o godzinie 15. Drugi odcinek zaplanowano na 4 lutego

REKLAMAKażdy z nas ma swój... punkt widzenia. Ilu fotografów, tyle różnych kadrów uchwyconych w jednym miejscu i czasie. To także inne spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość i wybór tematów, których fotografom nigdy nie brakuje.

- Do udziału w każdym z odcinków cyklu "Z punktu widzenia" zaprosiliśmy fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego i kolejnych odcinków - być może będą one zachętą dla widzów do spojrzenia na świat przez pryzmat aparatu, fotografowania i późniejszego wywoływania zdjęć - mówi Agnieszka Kaszczyszyn z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Drugi odcinek: 4 lutego 2021, godzina 15.00
Gość: Damian Krzanowski - fotograf i redaktor portalu Krosno24.pl
Prowadzący: Paweł Fiejdasz.
Miejsce: strona www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook, YouTube).
Emisja: co drugi czwartek, godzina 15.00.


Fot. Damian Krzanowski

Damian Krzanowski - fotograf i redaktor portalu Krosno24.pl od lat spełniający się w roli dokumentalisty życia Krosna. Z powodzeniem potrafi wtopić się w tłum i wykonać zdjęcia, będąc wręcz niezauważonym. Ma swoją wizję fotografii oraz filmu, które realizuje nie tylko jako redaktor portalu internetowego, ale też artysta tworzący internetową Galerię Krosna czy wykonujący sesje portretowe, biznesowe, lifestylowe, modowe, artystyczne i technologiczne. Kiedy spogląda się na jego zdjęcia najczęściej dominuje harmonijność kadru. Są one najczęściej bardzo malarskie, niejednokrotnie wykorzystują linie i figury geometryczne. Zdecydowanie najczęściej porażają, nawet przy dramatycznych scenach, siłą spokoju.

Kolejny odcinek: 18 lutego 2021.

  • autor: (ak), (rckp), (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj