KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert Cleo - dla całej rodziny już 9 marca w RCKP

Fragment teledysku CLEO - Kocham. Fragment teledysku CLEO - Kocham. Produkcja: DonPro, Michał Konrad

Już we wtorek, 9 marca na deskach Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie wystąpi znana wokalistka, kobieta wielu talentów, a przede wszystkim dziewczyna o słowiańskim uroku - Cleo. Wydarzenie zostało przeniesione z 8 na 9 marca. Zakupione już bilety zachowują ważność. Koncert Cleo to doskonała impreza dla całej rodziny.

REKLAMA


CLEO - wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R'n'B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny - Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE", który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014.
Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 (półtora miliona) fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy.

W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET, który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016. W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój "Łowcy Gwiazd", który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń.

Bilety w cenie od 89 zł do nabycia za pośrednictwem portalu: www.kupbilecik.pl

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
Krosno, ul. Kolejowa 1
9 marca 2021, godz. 17:00

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS. Do odwołania obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcja rąk. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?