KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Julia i Marysia z Krosna w programie The Voice Kids [SOBOTA, GODZ. 20.00 w TVP2]

Julia i Marysia Błaszczyk. Julia i Marysia Błaszczyk. Fot. archiwum prywatne

Dwie młode i niezwykle utalentowane wokalistki Studia Piosenki Swing, Krośnianki - Julia i Marysia Błaszczyk wezmą udział w przesłuchaniach w ciemno w programie The Voice Kids. Zapraszamy przed ekrany telewizorów i gorąco zachęcamy do trzymania kciuków i wspierania Julii i Marysi.

REKLAMA


Wokaliści Studia Piosenki Swing marzenia o występach na wielkich scenach zamieniają w realizowane na oczach publiczności plany. Biorą udział w programach telewizyjnych, festiwalach, goszczą na największych scenach, piszą, komponują, tworzą własną muzykę, a publiczności dają się poznać jako świadomi sceny, wrażliwi i utalentowani artyści. W najbliższą sobotę - 13 marca 2021 - o godzinie 20.00 w programie The Voice Kids (TVP 2) zobaczyć i usłyszeć będzie można Julię i Marysię z Krosna.

Julia Błaszczyk

Julia ma 14 lat, ale muzykę pokochała już we wczesnym dzieciństwie. W wieku 4 lat rozpoczęła naukę śpiewu w Studio Piosenki Swing w Krośnie. Scena jest miejscem stworzonym specjalnie dla niej, a obcowanie z nią pozwala czuć się szczęśliwą i spełnioną. Kocha piosenki z duszą, a wzruszenie i brawa publiczności są dla niej największą nagrodą. Obdarzona niebywałą wyobraźnią.


Fot. Paweł Matelowski / RCKP

Autorka niesamowitych historii, które przelewa na kartki, pisząc swoją pierwszą powieść pt. "Zanim umarłam". Uczennica klasy Fortepianu w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Krośnie. Miłośniczka kryminałów, kocha scenę, taniec, ale najbardziej kocha muzykę, która - jak sama twierdzi - jest jej największą przyjaciółką.

Creep, Radiohead - Julia Błaszczyk:

Maria Błaszczyk

Marysia ma 10 lat. Swoją muzyczną przygodę rozpoczęła w wieku 8 lat, występując na scenie, która od razu stała się jej wielką miłością. Występując, czuje się jak ryba w wodzie. Adrenalina sprawia, że staje się prawdziwym wulkanem energii, a dzielenie się swoimi emocjami sprawia jej ogromną przyjemność.


Fot. Paweł Matelowski / RCKP

Jej największą pasją jest - oprócz muzyki - również aktorstwo. Uczy się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Krośnie w klasie Skrzypiec i Fortepianu. Swoje zdolności wokalno-aktorskie doskonali w Studio Piosenki Swing w Krośnie, gdzie przygotowuje się na kolejne występy, bez których dziś już nie wyobraża sobie życia.

Rise up - Maria Błaszczyk:

The Voice Kids

Polski program telewizyjny typu talent show, emitowany na antenie TVP2 od 1 stycznia 2018, oparty na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie. W czerwcu 2017 TVP ogłosiła przesłuchania do programu dla osób w wieku od 8 do 15 lat. Od czwartej edycji uczestnikami programu mogą być osoby w wieku od 8 do 14 lat.

Studio Piosenki SWING (RCKP Krosno)

Działa od 1997 roku i od pierwszego dnia ma tego samego instruktora. Wychowankowie wracają na koncerty, spotykają się, wspierają i kibicują kolejnym osiągnięciom. Lucyna Durał prowadzi zajęcia, stawiając sobie za cel rozwój talentu i osobowości oraz przygotowanie do występów estradowych swoich młodych podopiecznych. Naucza poprawnego śpiewu z odpowiednią interpretacją i właściwym sposobem poruszania się na scenie.

Repertuar dobiera z uwzględnieniem indywidualnych cech i możliwości każdego uczestnika. Jej wychowankowie mają wiele okazji do publicznych wystąpień oraz do organizacji własnych wydarzeń, takich jak koncerty noworoczne, czy zaduszki. Wielu z młodych wokalistów Studia Piosenki SWING zdobyło laury konkursów i festiwali różnego stopnia.

Z powodzeniem uczestniczą w programach telewizyjnych jak The Voice of Poland, Szansa na Sukces czy Mam Talent. Studio Piosenki SWING koncertuje w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Od kilku lat na scenie wokalistom towarzyszą muzycy-instrumentaliści.

  • autor: (RCKP), (red.)

1 komentarz

  • widz

    Chociaż nie przeszły do kolejnego etapu to zaprezentowały się rewelacyjnie. GRATULACJE !!!!
    Głowy do góry , kolejnym razem będzie lepiej !!!

    Zgłoś nadużycie widz niedziela, 04, kwiecień 2021 14:27 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?