KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kreatywność? To się ćwiczy! Cykl warsztatów rozwijających twórcze myślenie

Jak przeprowadzić burzę mózgów, aby wygenerować naprawdę ciekawe pomysły? Na czym polega twórcze rozwiązywanie problemów? Jeżeli interesujesz się tematem twórczego myślenia i chcesz zainwestować w swój rozwój - weź udział w cyklu bezpłatnych zajęć "Kreatywność? To się ćwiczy!" organizowanym przez Krośnieńską Biblioteką Publiczną w Krośnie.

REKLAMA


"Kreatywność? To się ćwiczy!" - to 3 spotkania, podczas których poznasz m.in. zasady twórczego myślenia, sprawdzone ćwiczenia na rozwijanie kreatywności, zasady prowadzenia burzy mózgów i różne jej rodzaje, metody twórczego rozwiązywania problemów, elementy blokujące kreatywność - tzw. idea killers.

KIEDY:

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

- 8.04 (czwartek), godz. 9.00 - 11.00 / Wprowadzenie do kreatywności i podstawowe zasady twórczego myślenia,
- 15.04 (czwartek), godz. 9.00 - 11.00 / Sprawdzone sposoby na rozwijanie kreatywności,
- 22.04 (czwartek), godz. 9.00 - 11.00 / Twórcze rozwiązywanie problemów.

GDZIE:

Zajęcia odbędą się online, na bezpłatnej platformie Zoom. Do uczestników zostanie wysłany link z instrukcją, jak dołączyć do spotkania. Udział w spotkaniu wymaga dostępu do komputera z internetem, słuchawek (głośników), mikrofonu i kamery.

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

Aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem: forms.gle

Warsztaty poprowadzi Agata Warywoda - specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, trenerka, absolwentka Akademii Trenerów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach oraz Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie. Specjalizuje się w tematach związanych z nowymi technologiami, kreatywnością oraz komunikacją i współpracą opartą na empatii.

  • autor: (KBP), (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?