KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno doceni Ludzi Kultury. Prezydent przyzna nagrody

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. UM Krosno

Do końca kwietnia w Urzędzie Miasta Krosna można składać wnioski w ramach kolejnej edycji nagrody Prezydenta za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Nagroda przyznawana jest twórcom i animatorom kultury związanym ze środowiskiem naszego miasta za szczególne osiągnięcia artystyczne oraz za wyróżniające się dokonania na rzecz upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.

REKLAMA


Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach: za całokształt działalności oraz za wybitne osiągnięcia i mogą być przyznawane indywidualnie lub zbiorowo.

Zgłoszenia kandydatów do nagrody wymagają wypełnienia formularza wniosku oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, które można też otrzymać w wersji papierowej w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta Krosna.

Wnioskodawcami mogą być między innymi: Komisja Kultury i Sportu Rady Miasta Krosna, instytucje kultury, stowarzyszenia lub związki twórcze i kulturalne, szkoły artystyczne, jednostki samorządu terytorialnego, środowiska twórcze lub grupa osób z danego środowiska twórczego.

Spośród kandydatów, powołana przez prezydenta komisja wybierze najbardziej wyróżniające się postaci życia kulturalnego naszego miasta.

Wypełniony wniosek oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy złożyć w terminie do 30 kwietnia br. na adres: Urząd Miasta Krosna, Wydział Kultury i Sportu, ul. Lwowska 28a, 38-400 Krosno.

Wnioski przesłane po 30 kwietnia nie będą rozpatrywane.

  • autor: (umk), (red.)

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?