KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Weź udział w konkursie grantowym, wystaw się w Krośnie i zgarnij 1500 złotych

Od 9 do 11 września w Krośnie odbędzie się 14. odsłona Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Wraz nią organizowana jest kolejna edycja grantowego konkursu fotograficznego "Wystaw się w Krośnie!".

REKLAMA


Chcesz wziąć udział w jednej z największych imprez kulturalnych w Polsce, poświęconych sztuce niezależnej? Zyskać wsparcie finansowe dla swojego projektu artystycznego oraz zaprezentować go przed szeroką widownią? Masz pomysł na ciekawą wystawę, korespondującą z myślą naszego tegorocznego patrona? Organizatorzy czekają na Twoje zgłoszenie!

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pasjonujących się tworzeniem fotografii - zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Tematyka nadesłanych prac powinna w pośredni lub bezpośredni sposób nawiązywać do myśli przewodniej 14. edycji Festiwalu: "Powrót do marzeń".

Aby wziąć w nim udział, należy przesłać zgłoszenie z opisem projektu wystawy i dołączonymi fotografiami (minimum 10) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej niezbędnych informacji na ten temat uczestnictwa w konkursie zawiera regulamin dostępny tutaj: www.nocneteatralia.pl/wystaw-sie-w-krosnie

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione 3 zwycięskie projekty, które otrzymają granty w wysokości 1500 zł i zostaną zaprezentowane w przestrzeni miejskiej 11 września 2021 roku, podczas 14. edycji Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy.

Co więcej, prace będą dostępne dla zwiedzających przez około miesiąc. Autorzy zwycięskich projektów mogą również liczyć na nocleg i wyżywienie w trakcie Festiwalu.

Zgłoszenia trwają do 25 lipca. Dołącz do wydarzenia na FB: Wystaw się w Krośnie! Grantowy konkurs fotograficzny

Nie zwlekaj! Wystaw się w Krośnie podczas Festiwalu Nocne Teatralia Strachy!

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?