KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Latino & Retro, czyli piątkowe balety w Pub & Club Wyszynk

Przed Wami kolejne piątkowe balety i iście imprezowa atmosfera. Będziecie się bawić w rytmach największych hitów: latino, zagranicznego retro, a także przy starych polskich przebojach z lat '80, '90 z mieszanką nowych hitów na Topie. Za konsoletą D-Teey.

REKLAMA


Zatańczycie do największych hitów parkietu, przekrój od Afric Simone, Chris Norman & Suzi Quatro, Abba, Boney M, John Lennon, Rolling Stones, Gazebo, Modern Talking, Savage, Bad Boys Blue, Silver Pizzoli, Silent Circle, Michael Jackson, Madonna™, Loft, Europe, Vengaboys, Ace of Base, Nana, czy światowe hity rock`n`rolla, po polskie hity z tamtych lat! To będzie prawdziwy Wehikuł Czasu! Czas na najlepsze balety w Krośnie.

Dostępne będą dla Was wnętrza Wyszynku oraz dwa ogródki, w tym jeden na świeżym powietrzu. - Nie może Was z nami zabraknąć. Widzimy się już w ten piątek, 9 lipca. Start o 21:00 - zapraszają organizatorzy.

- wstęp: do godz. 21:00 - FREE, po godz. 21:00 - 10 PLN,
- bezpłatna rezerwacje loży: tel.: 13 43 612 27 lub 731 846 556,
- zarezerwuj salę VIP: koszt - 100 zł.,
- miejsce: Pub & Club Wyszynk Krosno, ul. Okrzei 1.

Dołącz do wydarzenia na FB: Latino & Retro, czyli piątkowe balety w Krośnie w Pub & Club Wyszynk

Organizatorzy zachowują reżim sanitarny, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Zasady reżimu sanitarnego:
- w lokalu może przebywać do 150 osób (liczba miejsc jest ograniczona),
- obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do lokalu,
- obowiązek zakrywania nosa i ust w ciągach komunikacyjnych (nie dotyczy strefy pub i restauracyjnej - przy stolikach). W przypadku braku maseczki - możliwy zakup przy wejściu,
- obowiązek zachowywania dystansu społecznego,
- zachęcamy do płatności bezgotówkowych.

Pub & Club Wyszynk zastrzega sobie prawo do selekcji gości i może odmówić wstępu bez podania przyczyny. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich. Obiekt monitorowany. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione na terenie klubu. Wchodząc, akceptujesz regulamin www.wyszynk.com/regulamin-klubu/

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?