KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Akcja "Scena na próbę" 2022

Akcja "Scena na próbę" 2022 Fot. Paweł Matelowski / RCKP

W Krośnie reaktywują "Scena na próbę". Po ogromnym zainteresowaniu i sukcesie pierwszej pilotażowej edycji RCKP powraca z tematem oddania sceny w ręce zespołów.

REKLAMA


"Scena na próbę" jest do Waszej dyspozycji przez dwa dni w godzinach od 16.00 do 21.00. Scena zostanie przygotowana specjalnie dla Was na podstawie przesłanego do nas ridera technicznego.

Centrum daje Wam do dyspozycji szeroką gamę sprzętu RCKP: nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz backline, dla tancerzy też białą i czarną podłogę baletową. Możecie też wykorzystać wybrane elementy scenograficzne oraz inne niż scena przestrzenie RCKP (to oczywiście wymaga szczegółowych uzgodnień).

Terminy marzec - czerwiec 2022 roku. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu oraz dokonanie uzgodnień techniczno-organizacyjnych.

1. 16-17 marca 2022 (środa - czwartek), godz. 16.00 - 21.00,
2. 5-6 kwietnia 2022 (wtorek - środa), godz. 16.00 - 21.00 dla zespołu tanecznego,
3. 5-6 maja 2022 (czwartek - piątek), godz. 16.00 - 21.00,
4. 14-15 czerwca 2022 (wtorek - środa), godz. 16.00 - 21.00.

RCKP zakłada, iż scena będzie zarezerwowana dla danego zespołu przez całe dwa dni, co oznacza, że jest możliwość pozostawienia sprzętu, elementów scenograficznych na scenie.

Istnieje możliwość wielośladowej rejestracji audio wybranych elementów (zespół powinien posiadać odpowiedni nośnik, umożliwiając przekazanie zapisu sesji).

RCKP zapewnia sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy zgodnie ze specyfikacją Centrum. Przygotowana zostanie scena i sprzęt na podstawie dostarczonych do Riderów i uzgodnień.

- Zaproście do współpracy znajomych fotografów i filmowców - scena, którą pragniemy Wam udostępnić umożliwi dokonanie nagrania audiowizualnego całości próby lub jej fragmentów także w formie clipu. Wasze działanie możecie też wyemitować w formie online w miarę Waszych możliwości technicznych. My zapewnimy Internet o wystarczającej do tego szybkości - mówi Agnieszka Kaszczyszyn z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

- W takiej sytuacji wymagamy od grupy twórczej zamieszczenia w materiale filmowym informacji, o tym, iż nagranie powstało w ramach Akcji "Scena na próbę" w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie - dodaje Agnieszka Kaszczyszyn.

Rezerwacja terminów: tel. 13 43 218 98 wew. 150, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uzgodnienia techniczne: realizatorzy RCKP, tel. 13 43 218 98 wew. 206, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z obowiązywaniem reżimu sanitarnego wszystkich uczestników obowiązują przepisy dotyczące przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa. Próby odbywają się bez udziału publiczności.

Zasady dotyczące przetwarzania danych oraz wykorzystania wizerunku uczestników akcji "Scena na próbę" dostępne na stronie: www.rckp.krosno.pl

Fot. Paweł Matelowski / RCKP

  • autor: RCKP, (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?