KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Trzy dni studenckiego święta i AfterParty w krośnieńskim klubie muzycznym

Po długiej przerwie związanej z pandemią COVID-19, do kalendarza imprez kulturalnych wracają krośnieńskie Juwenalia! Samorząd KPU zapowiada dobrą pogodę, najlepsze nastroje, świetną zabawę, koncerty lokalnych zespołów oraz gwiazd polskiej muzyki. To trzy dni świętowania, które zwieńczone zostaną juwenaliowymi AfterParty w Pub & Club Wyszynk!

REKLAMA


- Wracamy z najlepszą zabawą, na której nie może zabraknąć żadnego z Was. Planujemy świetną zabawę i integrację - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Już 31 maja (wtorek) w programie krośnieńskich juwenaliów znalazł się organizowany cyklicznie, tym razem jubileuszowy, bo X Bieg Sokoła im. Stanisława Rabiasza o puchar Rektora KPU w Krośnie (start: kampus politechniczny przy ul. Dmochowskiego 12).

Dołączcie do wydarzenia na FB: XXII Krośnieńskie Juwenalia

W środę, 1 czerwca zaplanowano przemarsz studentów ulicami miasta Krosna. Początek wyprawy będzie miał miejsce z dziecińca KUP przy ul. Kazimierza Wielkiego.

- Przebierzcie się za postać, którą chcielibyście być i weźcie udział w paradzie studentów. Uczestnicząc weźmiesz udział w konkursie na najlepsze przebranie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody - zachęca samorząd krośnieńskiej uczelni.

Na dziedzińcu uczelni przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 odbędzie się Piknik Juwenaliowy dla studentów i pracowników z ciepłym posiłkiem i zimnym napojem.

Wieczorem zaplanowano koncerty zespołów lokalnych oraz gwiazdy wieczoru - zespołu ENEJ.

- Zaproście znajomych, ponieważ na koncertach mogą bawić się wszyscy - mówią organizatorzy.

W czwartek, 2 czerwca studenci będą mogli potuptać na terenie kampusu politechnicznego przy ul. Dmochowskiego 12.

- Studia to nie tylko nauka - przyjdźcie się pobawić. Ten dzień, a właściwie wieczór jest tylko dla WAS, zaplanowaliśmy dla imprezę taneczną z DJ’em. Możesz zabrać osobę towarzyszącą. Otrzymacie opaski/wejściówki. Pamiętajcie, że biorąc osobę z zewnątrz, bierzecie za nią odpowiedzialność. Będzie kebab, napoje i różne zabawy - zapowiadają studenci z samorządu KPU.

Po tanecznej nocy, 3 czerwca (piątek) zorganizowane zostaną drużyny studentów, którzy rozegrają mecz z pracownikami uczelni w piłce nożnej na boisku Orlik przy ul. Legionów. Przed meczu odbędzie się także turniej: Street Basket w ramach rywalizacji kierunkowej Akademickiej Ligii KPU.

Wieczorem czekają na Was kolejne koncerty zespołów lokalnych. Gwiazdą będzie znany i lubiany przez wszystkich - zespół BACIARY.

Tuż po koncercie organizatorzy zapraszają studentów na wielkie AfterPrty Juwenaliowe do Pub & Club Wyszynk w Krośnie przy ul. Okrzei 1.

- Wszystko co dobre szybko się kończy, więc żeby zabawa trwała nieco dłużej przygotowaliśmy razem z Samorządem Studenckim KUP AfterParty! - mówią przedstawiciele Pub & Club Wyszynk.

- Tuż po koncercie zespołu Baciary (krośnieński Rynek) zapraszamy do Pub & Club Wyszynk przy Okrzei 1 na mocne uderzenie najlepszych tanecznych rytmów oraz magii światła i efektów specjalnych. Spragnionych dobrej nuty, tuptania i tańców nie może u nas zabraknąć! Startujemy punktualnie o 21! Imprezę rozkręcać będzie D-Teey - zapowiadają organizatorzy.

Studenci KPU - wstęp - 5 zł z ważną legitymacją studencką. Impreza otwarta jest dla Wszystkich. Pozostali tradycyjnie - Panie do godz. 21:00 wchodzą za FREE, następnie - wstęp do godz. 23:00 - 10 zł., a po godz. 23:00 - 15 zł.

Specjalnie dla Was przygotowano promocję! Studenci z ważną legitymacją piwko Tyskie lane 0.5l - 5 ziko oraz wszystko na barze - 10%. Pizzę w lokalu zamówicie do godziny 23!

Potrzebujesz loży? Nie zwlekaj z rezerwacją: 13 43 612 27 lub 731 846 556.

- Widzimy się w piątek, 3 czerwca! KROSNO! Let's party, Let's Goooooo! Let's Dance! - zachęcają. Dołączanie do wydarzenia na FB: Juwenaliowe AfterParty Krosno // 3.06 // Pub & Club Wyszynk. Na pewno Wam się spodoba. Weź udział w Juwenaliach i ciesz się z chwil spędzonych w gronie braci studenckiej.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?