KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zagrają dla Sebastiana. Stacja Uczuć w Parkowej 7

Każdego roku przyjaciele organizują koncert, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na rehabilitację chorego na Parkinsona Sebastiana Gałuszkę. Tym razem w Restauracji Parkowa 7 zagra zespół Stacja Uczuć.

REKLAMA


Sebastian Gałuszka od wielu lat jest chory na Parkinsona. Bastek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filologia Polska, po za tym jest również świetnym matematykiem i informatykiem. Każdego roku przyjaciele Bastka organizują dla niego koncerty, w trakcie których zbierane są środki finansowe na lekarstwa i rehabilitację.

Stacja Uczuć - zespół z powstał  w 2020 roku. W okresie pandemii zaczęliśmy grać online, gdy obostrzenia rządowe się zmniejszyły rozpoczęliśmy próby "na żywo". Na obecną chwilę mamy za sobą już kilkanaście występów na żywo. Naszą twórczość na bieżąco udostępniamy na facebookowym fanpage'u oraz kanale YT, aktualnie mamy nagrane w studio 4 autorskie utwory. W planach mamy nagranie kolejnych utworów, "w drodze" do studia są następne piosenki. Nasza muzyka jest natchniona uczuciami jakie towarzyszą każdemu z nas na co dzień, chcemy także aby podnosiła na duchu ludzi w tych trudnych czasach z jakimi przydarzyło się aktualnie zmierzyć, a część tekstów jest inspirowana również naszymi prywatnymi przeżyciami- wspominają muzycy grupy.

Członkowie zespołu: Marcin Szczur - basista, gitarzysta, Dariusz Kasprzyk - Cajon, Djembe, i inne instrumenty perkusyjne, Paweł Konop - menadżer zespołu, wokalista, basista i autor tekstów, David Komarnicki - instrumenty klawiszowe, ukulele, melodyka i gościnnie Tomasz Zajchowski - gitara.

Koncert dla Sebastiana
Restauracja Parkowa 7
15 lipca (piątek) godz. 19.00.
Wstęp: 20 zł.
Rezerwacja pod numerem telefonu 515 355 494.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?