KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert Necessary Air + Stacja Uczuć w Pub & Club Wyszynk

Pub & Club Wyszynk Krosno zaprasza w piątek, 21 kwietnia na koncert dwóch grup, Necessary Air oraz (support) Stacja Uczuć. Początek koncertu godzinie 20:00. Bilety: 15 pln - przedsprzedaż (w kasie klubu), 20 pln w dniu koncertu.

REKLAMA


Necessary Air

Zespół powstał w 2017 roku w okolicach Jasła. Muzyka zespołu to wypadkowa między rockiem, metalem, popem i muzyką elektroniczną. Grupa ma na chwilę obecną na swoim koncie dwa albumy studyjne tj. "Wśród Swoich Łez" (2019) i "Światło W Tunelu" (2022) oraz kilka singli.

Ponadto Necessary Air może pochwalić się wysokimi pozycjami (w tym łącznie kilkukrotne zajęcie 1-wszego miejsca) na listach przebojów m.in Radia Wnet oraz Polskiego Radia Rzeszów. Najważniejsze dotychczasowe osiągnięcia zespołu to udział w koncercie WOŚP w 2021 roku, Super Wyróżnienie na międzynarodowym konkursie muzycznym "YOUR Song" w 2022 roku, udział w wywiadach na antenie TVP 3 Rzeszów w programie "Podkarpacka Scena Przebojów" oraz ważne supporty m.in dla zespołu Chłopcy Z Placu Broni, ex-Manam itd. Zobacz: www.facebook.com/necessaryair

Trochę muzyki od Necessary Air (youtube.com): Nowy Dzień / Twój Różowy Świat / Proszę Wróć / Nierealny /

Stacja Uczuć

Zespół powstał w 2020 roku w Krośnie u początków pandemii koronawirusa. Ich muzyka natchniona jest uczuciami jakie towarzyszą każdemu z nas na co dzień.

Zadaniem Ich muzyki jest także podnoszenie na duchu ludzi w tych trudnych czasach z jakimi przydarzyło się każdemu z nas aktualnie zmierzyć. Znaczna część tekstów jest inspirowana również Ich prywatnymi przeżyciami. Zobacz: www.facebook.com/profile.php?id=100034743950636

Trochę muzyki od Stacji Uczuć (youtube.com):  Będzie lepiej / Wstawaj! / Kiedyś / Nocami /

***
Pub & Club Wyszynk Krosno, ul. Okrzei 1.
21 kwietnia (piątek), godz. 20:00.
Bilety: 15 pln - przedsprzedaż, 20 pln w dniu koncertu.
Rezerwacje: 13 43 612 27 lub 731 846 556.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje portal KrosnoCity.pl, Krosno12.pl oraz KrosnoSfera.pl

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?