KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

II spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem - Zakończenie Sezonu

Zabytkowe Pojazdy Krosno oraz Pub & Club Wyszynk Krosno zapraszamy na II spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem w ramach zakończenia sezonu 2023. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 1 października w Krośnie przy ul. Okrzei 1. To wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne w regionie krośnieńskim. Start od godz. 12:00.

REKLAMA


Wśród goszczących maszyn będzie można cofnąć się w czasie, skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki z czasów PRLu. W programie zaplanowano m.in. fotorelację z krośnieńskich zlotów pojazdów zabytkowych na przestrzeni minionych lat, fotorelację z Gorskich Samochodowych Mistrzostw Polski z udziałem "wehikułu czasu" organizowanych w Korczynie-Czarnorzeki, wspólne zdjęcia oraz wyjątkowe historie motoryzacji, a także fotorelację z 1. spotkania nad Wisłokiem. Dla gości przygotowaliśmy specjalne wlepki na zabytkowe pojazdy.

Podczas wydarzenia zaplanowano pokaz ratowniczy pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadkach wypadków komunikacyjnych z udziałem samochodów osobowych.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla miłośników kultowej motoryzacji PRLu, ale także dla wszystkich rodzin z dziećmi.

Dla uczestników wydarzenia – brak opłat akredytacyjnych. Przygotowaliśmy pakiet Lunchowy w cenie 29 zł obejmujący ciepły posiłek (tradycyjny schaboszczak z ziemniaczkami i kapustka zasmażana) z napojem / os. oraz dla tych, którzy nie siedzą za kółkiem, piwko lane Tyskie 0.5l w cenie 9,99, a dla tych, którzy jednak zamierzają usiąść za kierownica – królował będzie Lech Free. Kupon na zestaw lunchowy oraz browarka będzie można odebrać na wejściu do lokalu (oraz przy barze) przy okazaniu potwierdzenia dowodu rejestracyjnego zabytkowego pojazdu (dla kierowcy i ekipy).

Dla wszystkich przyjezdnych z daleka polecimy bazę noclegową. Organizatorzy wydarzenia nie pokrywają kosztów przejazdów oraz kosztów zakwaterowania.

Organizatorem wydarzenia są Pojazdy Zabytkowe Krosno oraz Pub & Club Wyszynk Krosno. Dołącz do wydarzenia na FB: II spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem - Zakończenie Sezonu

Zobacz zdjęcia z I edycji spotkania (16 lipca 2023) - tutaj. Zapraszamy wszystkich miłośników starej motoryzacji.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?