KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

17.01: Subcarpathian Punk Rock Show

ORTODOX ORTODOX

W najbliższy piątek Klub "Melanż" zaprasza na Subcarpathian Punk Rock Show! Wystąpią ORTODOX, THE SABAŁA BACAŁA, 2 Grosze Do Wina i Burn the Cross. Wstęp 10 zł.

REKLAMA


ORTODOX
1410 - bitwa pod Grunwaldem, 1939 - agresja Niemiec na Polskę, 1989 - obalenie Komunizmu, 2003 - powstaje ORTODOX w Dębicy. ORTODOX, to piątka kumpli o różnych charakterach, ale patrzących podobnie na otaczający nas świat i wspólnie zakręconych w szeroko rozumianej scenie hc/punk. Członkowie zespołu zdobywali doświadczenie w takich grupach jak Not So Fast, Amber, Swieta i Nic Śmiesznego. Debiutancki krążek ORTODOX "Pod kontrolą" ukazał się w 2007 roku. Najnowszy, drugi w dyskografii album, "Masz prawo?" został nagrany w czerwcu 2013 roku, oba materiały zostały wydane przez wydawnictwo PASAŻER Records. Ich muzyka to energiczny i melodyjny hard-core punk z zaangażowanymi tekstami.

Skład: Uri, Gumiś, Łycha, Pasiak, Hawaj
www.facebook.com/ortodoxband

THE SABAŁA BACAŁA
Pochodzący z Rzeszowa punk-rockowcy z The Sabała Bacała pierwszy koncert zagrali w maju 2001 roku, jednak na dobre do grania zabrali się dopiero dziewięć lat później. Do tej pory The Sabała Bacała ma na koncie wydany własnym sumptem debiutancki album "W końcu!" z 2013 roku, obecność na składankach "Ściana Wschodnia napad" i "Irokez" oraz kilkadziesiąt koncertów zagranych u boku takich grup jak Dezerter, Koniec Świata, The Analogs, Kabanos, CF98, Cela Nr 3, Blade Loki, The Bill, Upside Down i wielu, wielu innych. The Sabała Bacała to jedna z najaktywniejszych punk rockowych grup z Podkarpacia. Muzyka zespołu to melodyjny punk-rock z dużym naciskiem na gitarowe granie. Całość wsparto dość nietypowymi jak na punkowe standardy tekstami.

Piosenki The Sabała Bacała gościły na pierwszych miejscach Czadlisty Radia Centrum oraz Podkarpackiej Sceny Przebojów Radia Rzeszów. Płyta "W końcu!" doczekała się dobrych recenzji na wielu portalach muzycznych oraz w miesięczniku "Teraz Rock".

Skład:
Sylwester - gitara, wokal
Panek - perkusja
Boohay - gitara basowa
Toster - gitara, drugi wokal

www.facebook.com/thesabalabacala

2 Grosze Do Wina
Zespół 2 Grosze Do Wina powstał końcem 2011 roku w Krośnie. Przez cały kolejny rok zespół formował skład i tworzył autorski materiał oraz zadebiutował na scenie we wrześnie 2012 r. Motto zespołu "Owce, Bagno, Rokendrol".

Skład zespołu:
Malarz - gitara
Pandżej - gitara
Tomo - bas
Machacz - perkusja
Sarna - wokal

www.facebook.com/2GroszeDoWina

Burn the Cross
Zespół wykonuje muzyke hard core/dark punk. Nic dodać nic ująć. Nazwa mówi sama za siebie.

b - bass, k - guitar, s - drums, t - voc
http://burnthecross.bandcamp.com/

Krosno, Klub "Melanż" ul. Podkarpacka 5a
Start: 19.00, wjazd 10 zł piatek, 17 stycznia 2014

2gdw

  • autor: 2dgw

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?