Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Bohaterowie 6. edycji Top Model twarzami nowej kolekcji podkarpackiej marki odzieżowej Slavinia

Bohaterowie 6. edycji Top Model twarzami nowej kolekcji podkarpackiej marki odzieżowej Slavinia Fot. Wojtek Sasiela / Slavinia

Ewa Niespodziana i Kamil Popławski, uczestnicy popularnego programu telewizyjnego Top Model zostali twarzami najnowszej kolekcji młodej marki z Podkarpacia - firmy Slavinia. Zobaczymy ich w nietuzinkowej kolekcji t-shirtów idealnych na wiosnę oraz lato.

REKLAMASlavinia - pierwsza w Polsce marka, która w tak kreatywny sposób definiuje URBAN FOLK. Abstrakcyjne podejście do wzornictwa nawiązujące do słowiańskich korzeni zostało sformułowane w indywidualnym graficznym procesie tworzenia. Inspiracje przy tworzeniu płyną z pasji i szacunku do rękodzieła ludowego; haftu krzyżykowego, haftu płaskiego, koronki, krywulki i zdobień kwiatowych w gorsetach strojów ludowych.

Sesja odbyła się w lutym. Nowoczesny charakter sesji zdjęciowej dla marki został uzyskany dzięki interesującym wnętrzom modnych, krakowskich klubów. Scenografia w odróżnieniu od pierwszych plenerów miała symbolizować wkroczenie tradycji folkloru do miast i wzmocnienie charakteru Slavini jako reprezentanta nowoczesnego Urban Folku.

Modele, Ewa Niespodziana i Kamil Popławski doskonale wpisali się w klimat sesji w pełni go czując oraz pokazując, że ubrania Slavini idealnie nadają się do charakteru nowoczesnej kobiety i dynamicznego mężczyzny.

Awangardowe motywy marki zostały zaproponowane na doskonale sprawdzonych fasonach: bluzach, bluzkach i t-shirtach, które wspaniale wpisują się styl współczesnych ludzi. ONA i ON dzięki ubraniom Slavini zaakcentują swoją indywidualność oraz niepowtarzalność.

Odzież jest w 100% Made in Poland. Została wyprodukowana na terenie województwa Podkarpackiego, a każdy projekt wykonany był z precyzją i dbałością o detal.

Zobacz: facebook.com/slaviniaPL

msz/red.
Fot. Wojtek Sasiela / Slavinia

  • autor: msz/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj