KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Święto branży transportu lotniczego w G2A Arenie Województwa Podkarpackiego!

W marcu oczy Polski i branży lotniczej zwrócone będą na G2A Arenę: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w podrzeszowskiej Jasionce. To tu 16 marca odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży transportu lotniczego: Gala Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza 2016". Tego samego dnia gospodarze - po raz pierwszy w historii plebiscytu organizują Kongres "FLY & MORE" - poświęcony zagadnieniom z rozwojem portów lotniczych.

REKLAMA


Po raz pierwszy w historii tej imprezy poprzedzi ją Kongres "FLY & MORE" - spotkanie ekspertów poświęcone najważniejszym aspektom rozwoju portów lotniczych, organizowany przez G2A Arenę i Port Lotniczy "Rzeszów - Jasionka: - Do prelekcji podczas Kongresu zaprosiliśmy przedstawicieli zarządów polskich portów lotniczych, branż okołolotniskowych, władz samorządowych, a także środowisk naukowych. Wśród tematów panelowych znalazły się takie kwestie jak: finansowanie inwestycji w portach lotniczych, rozwój turystyki biznesowej branży MICE i jej infrastruktury a transport lotniczy, czy perspektywy rozwoju cargo w Polsce - jak lotnicze cargo może powtórzyć sukces polskich firm transportowych - mówi Kamil Szymański, prezes zarządu Spółki CWK Operator, zarządzającej obiektem.

Podczas gali linie lotnicze otrzymają wyróżnienia w 5 głównych kategoriach: segmentach lotów krótkodystansowych, dalekodystansowych, niskokosztowych, czarterowych, a także wsród przewoźników nielatających z Polski.

Dodatkowo Kapituła Plebiscytu złożona z ekspertów, przedstawicieli branży i świata mediów wybierze najlepszą linię biznesową w 2016 roku, wydarzenie roku, trasę roku oraz menedżera roku.
 
W G2A Arenie poznamy także linię lotniczą najbardziej przyjazną pasażerom. Nagrodę w tej kategorii wręczy Stowarzyszenie Praw Pasażerów "Przyjazne Latanie".
O wymiernych korzyściach wskazania właśnie Jasionki jako miejsca Kongresu "FLY & MORE" i Gali Pasażera opowiada Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów- Jasionka: - Cieszę się, że wspólnie z G2A Areną będziemy gościć wielu znamienitych gości reprezentujących instytucje lotnicze, władze centralne i samorządowe, a przede wszystkim przedsiębiorców działających w branży transportu lotniczego lub z nią współpracujących - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów - Jasionka. - Ich obecność w Jasionce pozwoli nam nie tylko zacieśnić relacje biznesowe, ale również przybliżyć atuty naszego lotniska i sąsiadujących z nim obiektów, takich jak G2A Arena. Kongres Fly&More będzie doskonałą okazją do wymiany opinii na temat wyzwań, przed jakimi stoi nasza branża oraz nowych możliwości rozwoju portów lotniczych w Polsce.

Wydarzenie na taką skalę organizowane w naszym Województwie - lotniczej Dolinie Polski to oczywiście również doskonała promocja Podkarpacia na arenie międzynarodowej: - Każda lotnicza impreza na Podkarpaciu bardzo nas cieszy, gdyż jest to znakomita promocja nie tylko branży lotniczej, w której Podkarpacie jest liderem w kraju, ale także możliwość zaprezentowania nowego obiektu wystawienniczo-kongresowego - G2A-ARENY. Dlatego sądzę, iż jesteśmy jak najbardziej odpowiednim regionem do organizacji takiego wydarzenia. Liczę, że na tym przedsięwzięciu województwo zyska nie tylko wizerunkowo, ale przełoży się ono także na zwiększenie sieci połączeń lotniczych. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka - tak jak cały region - ma potencjał i chcemy go wykorzystać. A takie spotkania jak Kongres "FLY & MORE" oraz Gala Pasażera są areną, na której możemy zaprezentować na co nas stać, jakie są nasze możliwości. Podkarpackie rozwinęło już skrzydła, teraz obieramy stały kurs na sukces!

Rejestracja na Kongres Fly & More jest możliwa na stronie: www.g2aarena.pl

em

  • autor: em

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?