Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Kierował Seatem mając blisko 4 promile

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

PYSZNICA: 33-latek kierował samochodem mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

REKLAMA24 lutego wieczorem Policja w Stalowej Woli otrzymała zgłoszenie o kierującym Seatem, poruszającym się po miejscowości Pysznica, który może być pod wpływem alkoholu.

- Mężczyzna miał jechać całą szerokością jezdni, zmuszając zgłaszającego do zjechania na pobocze, aby uniknąć zderzenia pojazdów. Na miejscu przed jedną z posesji policjanci zauważyli zaparkowanego Seata. We wnętrzu domu zastali mężczyznę, od którego była wyczuwalna silna woń alkoholu z ust. Ustalono, że to on był kierowcą pojazdu. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 4 promile. Mieszkaniec powiatu janowskiego posiadał czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 33-latek został osadzony w policyjnym areszcie - informuje stalowowolska Policja.

Mężczyzna odpowie teraz między innymi za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i za złamanie zakazu sądowego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj