KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kierował Seatem mając blisko 4 promile

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

PYSZNICA: 33-latek kierował samochodem mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

REKLAMA


24 lutego wieczorem Policja w Stalowej Woli otrzymała zgłoszenie o kierującym Seatem, poruszającym się po miejscowości Pysznica, który może być pod wpływem alkoholu.

- Mężczyzna miał jechać całą szerokością jezdni, zmuszając zgłaszającego do zjechania na pobocze, aby uniknąć zderzenia pojazdów. Na miejscu przed jedną z posesji policjanci zauważyli zaparkowanego Seata. We wnętrzu domu zastali mężczyznę, od którego była wyczuwalna silna woń alkoholu z ust. Ustalono, że to on był kierowcą pojazdu. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 4 promile. Mieszkaniec powiatu janowskiego posiadał czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 33-latek został osadzony w policyjnym areszcie - informuje stalowowolska Policja.

Mężczyzna odpowie teraz między innymi za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i za złamanie zakazu sądowego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?