Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

KAS walczy z podziemiem hazardowym

KAS walczy z podziemiem hazardowym Fot. archiwum KAS

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej we współpracy z policjantami zabezpieczyli 8 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Od początku roku funkcjonariusze KAS z Podkarpacia zatrzymali 105 urządzeń do gier działających niezgodnie z ustawą o grach hazardowych.

REKLAMAFunkcjonariusze z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu wspólnie z funkcjonariuszami Policji przeprowadzili na terenie Przemyśla i Jarosławia działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu.

Podczas kontroli w lokalach na terenie obydwu miast zabezpieczono łącznie 8 nielegalnych automatów do gier hazardowych.  Przeprowadzone eksperymenty gry potwierdziły hazardowy charakter urządzeń znajdujących się w kontrolowanych lokalizacjach.   Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.

Dodatkowo w jednym z lokali funkcjonariusze Policji ukarali grającą na automatach osobę mandatem w wysokości 500 zł za nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów związanych z sytuacją epidemiczną.

Walcząc z nielegalnym hazardem, funkcjonariusze KAS na Podkarpaciu zatrzymali od początku roku 105 urządzeń do gier działających niezgodnie z ustawą o grach hazardowych.

(ECh), (KAS)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj