KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wszczął awanturę i... trafił do zakładu karnego

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Nietrzeźwy 36-latek został zatrzymany po tym, jak wszczął awanturę i nie chciał wyjść z mieszkania zgłaszającej. Podczas legitymowania przez funkcjonariuszy, mężczyzna podawał nieprawdziwe dane osobowe. Jak się okazało - był poszukiwany przez sąd do odbycia kary. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego.

REKLAMA


5 lutego po północy, Policja w Sanoku otrzymała zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci na miejscu zastali mężczyznę, który był agresywny wobec zgłaszającej i nie chciał opuścić jej mieszkania.

- Podczas legitymowania mężczyzna podawał interweniującym funkcjonariuszom nieprawdziwe dane osobowe. Szybko wyszło na jaw, co było przyczyną ukrywania przez niego swojej tożsamości. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sanoku, do odbycia kary pozbawienia wolności - informuje KPP Sanok.

36-latek miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd został przewieziony do zakładu karnego.

Jak poinformowała Policja w Sanoku, 36-latek nie uniknie również odpowiedzialności za wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy, co do swojej tożsamości.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?