KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Trzykrotnie był zatrzymywany pod wpływem alkoholu. Doprowadził do kolizji

Trzykrotnie był zatrzymywany pod wpływem alkoholu. Doprowadził do kolizji Fot. KPP Ropczyce

48-latek kierował w stanie nietrzeźwości, spowodował kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia, znieważył funkcjonariusza. Teraz stanie przed sądem. W marcu mężczyzna trzykrotnie był zatrzymywany przez Policję. Za każdym razem był pijany i kierował samochodem.

REKLAMA


W sobotę, 13 marca przed godz. 16, Policja w Ropczycach otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że jedną z ropczyckich ulic porusza się Mercedes, którego kierowca prawdopodobnie jest nietrzeźwy.

Kierujący został zatrzymany do kontroli na ul. Udzieli. - Badanie alkomatem wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Jak się okazało, 48-latek nie miał prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane w ubiegłą środę. Wówczas również kierował pojazdem pod wpływem alkoholu - informuje KPP w Ropczycach.

- Następnego dnia mężczyzna również wsiadł za kierownicę samochodu i ponownie wpadł w ręce ropczyckich mundurowych. Tym razem policyjny alkomat wskazał, że w jego organizmie był ponad promil alkoholu. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący chwilę wcześniej, na ul. Udzieli w Ropczycach, uszkodził jeden z zaparkowanych pojazdów i odjechał z miejsca zdarzenia - dodaje Policja.

Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia funkcjonariusza. Policja prowadzi również czynności w związku z kolizją drogową, do której doprowadził.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?