KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

38-latek zdemolował SOR, znieważył policjantów i żołnierza

38-latek zdemolował SOR, znieważył policjantów i żołnierza Fot. KPP Tarnobrzeg

38-letni mężczyzna, który wszczął awanturę na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym tarnobrzeskiego szpitala, usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Mężczyzna był pod działaniem alkoholu i narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za zniszczenie mienia.

REKLAMA


14 marca, Policja w Tarnobrzegu otrzymała zgłoszenie, że pacjent będący pod silnym wpływem alkoholu, zachowuje się agresywnie i wulgarnie na terenie tarnobrzeskiego oddziału ratunkowego tamtejszego szpitala. Mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych  i rzucał się z pięściami na przebywające tam osoby i personel medyczny.

Na miejsce udał się policyjny patrol. - Na korytarzu szpitala awanturował się mężczyzna, wykrzykiwał wulgarne słowa, był pobudzony i agresywny. Nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa, chodził wokół pacjentów. Na widok umundurowanych funkcjonariuszy zaczął zachowywać się arogancko, wykrzykiwał słowa wulgarne, nie stosował się do poleceń, jednego z policjantów szarpał i uderzył. Mundurowi obezwładnili napastnika i zaprowadzili do radiowozu. Agresywny mężczyzna kopał w drzwi pojazdu i wyzywał policjantów - informuje KPP Tarnobrzeg.

- Sprawcą okazał się 38-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. Mężczyzna został przewieziony do komendy, gdzie próbował zmusić funkcjonariuszy do odstąpienia od prowadzonych czynności służbowych. Był pod działaniem alkoholu i narkotyków - informuje KPP Tarnobrzeg.

38-letek usłyszał sześć zarzutów. Mężczyzna znieważył interweniujących policjantów i żołnierza zawodowego z jednostki w Nisku. Odpowiada za uszkodzenie szyby w drzwiach wejściowych oraz zniszczenia w toalecie szpitala - uszkodził kratkę wentylacyjną w drzwiach łazienki i oberwał podajnik do papieru.

Mężczyzna był w przeszłości notowany za przestępstwa kryminalne. O dalszym losie 38-latka zdecyduje sąd.

  • autor: (red.), Źródło: KPP Tarnobrzeg

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?