KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Włamał się do restauracji, wypił alkohol i zasnął

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Pexels

ZAGÓRZ: 46-latek włamał się do lokalu gastronomicznego, gdzie pił skradziony alkohol. Następnie zasnął. Na miejscu interweniowała Policja. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

REKLAMA


13 marca po godzinie 7, dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do lokalu gastronomicznego w Zagórzu.

- Okazało się, że włamywacz kostką brukową wybił szybę w oknie budynku i wszedł do środka. Splądrował wnętrze, ukradł pieniądze z kasy fiskalnej oraz alkohol. Jeden ze skradzionych trunków wypił na miejscu i usnął - informuje sanocka Policja.

46-latek po obudzeniu był pod wyraźnym działaniem alkoholu, stał się agresywny i wulgarny.

- Nie poddał się badaniu na stan trzeźwości. Mundurowi przy mężczyźnie ujawnili skradzione pieniądze, a w jego plecaku zabrany alkohol. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień - informuje KPP Sanok.

Podczas prowadzonych ustaleń okazał się, że pod koniec marca ten sam mężczyzna wybijając szybę witryny włamał się do jednego ze sklepów na terenie Sanoka. Ukradł pieniądze i alkohol.

46-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?