KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

SportKrosno.pl - Aby internauta poczuł się jak kibic Polecamy

www.sportkrosno.plKrośnieński Portal Sportowy – www.sportkrosno.pl powstał z myślą o promocji lokalnego sportu w Internecie, a także dla wszystkich miłośników krośnieńskiego sportu, wypełniając lukę w lokalnych mediach. Redakcja portalu postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i stworzyć profesjonalny serwis, informujący na bieżąco o sportowych zmaganiach. 

REKLAMA


Na stronach portalu www.sportkrosno.pl można znaleźć informacje dotyczące wydarzeń sportowych – bogaty kalendarz zapowiedzi, obszerne aktualności i relacje, galerie, artykuły oraz wywiady – wszystko po to, aby internauta poczuł się jak kibic, na żywo uczestniczący w zmaganiach sportowych. Serwis będzie sukcesywnie rozbudowywany – juz dziś  zaplanowany jest system opinii i komentarzy oraz sondy, w których to czynny udział będą mogli brać fani i kibice sportowi.
 
Z powstania portalu sportowo-społecznościowego www.sportkrosno.pl zadowoleni są nie tylko kibice, ale także działacze i sami zawodnicy, którzy chętnie polecają portal swoim znajomym i bliskim.
 
{Mosmodule module=Banner Bilbord}
 
Wydawcą, a zarazem właścicielem portalu jest Agencja Interaktywna ARTEH (www.arteh.pl). Redakcję portalu tworzą: Anna Bukowińska-Żyła (redaktor naczelna), Radosław Żyła (administrator, fotograf) oraz Marcin Józefowicz (redaktor sportowy).
 
alt
 
Zapraszamy także wszystkich kibiców oraz fanów emocji sportowych do udziału w konkursie na portalu www.sportkrosno.pl - do wygrania jest gra komputerowa FIFA 10 oraz koszulki portalu.
 
Redakcja SportKrosno.pl
  • autor: Redakcja SportKrosno.pl

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?