Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

Turnieje karate w Józefowie, Tarnowie i Brzostku

alt22 listopada 2009 roku w Józefowie odbył się X Otwarty Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Józefowa. W zawodach startowało 287 zawodników z 22 klubów. Sędzią głównym był sensei Marek Krejpcio 4 Dan – Suwałki. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało w kumite 2 zawodniczki, siostry Aleksandra i Joanna Kozubal. Ola po dobrych walkach zajęła 2 miejsce w kumite lekki kontakt kadetek młodszych 99’-98’.

REKLAMA6 grudnia 2009 roku w Tarnowie odbył się XI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin. Udział wzięło 124 zawodników z 17 klubów: Busko-Zdrój, Brzozów, Dębica, Jasło, Kolbuszowa, Kraków, Krosno, Leżajsk, Limanowa, Mielec, Pustków, Rzeszów, Tarnobrzeg,Tarnowskie Góry, Sandomierz, Dąbrowa Tarnowska i Tarnów. Organizatorem i sędzią głównym był sensei Wiesław Gwizd 4 Dan – Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate. Atrakcją turnieju był blok pokazowy trwający 35 minut. Krośnieński KKK reprezentowało 9 zawodników i sempai Krzysztof Jakubowicz jako sędzia. Zdobyliśmy 6 miejsc na podium ( 5 pierwszych miejsc i 1 drugie) co dało 2 miejsce drużynowo za Tarnowem.

altMiejsca naszych zawodników:

Szczepańska Karolina       I miejsce w kumite full kontakt juniorów młodszych + 55 kg
                                                I miejsce w kata młodziczek
Feruś Katarzyna                   I miejsce w kata juniorek młodszych
Rohan Maciej                       I miejsce w kata juniorów młodszych
Jakubowicz Przemysław    I miejsce w kumite full kontakt seniorów – 80 kg
Szeller Filip                          II miejsce w kata młodzików

Z klubu startowali również: Paradysz Kryspin, Półchłopek Michał, Jurczyk Martin i Potoczny Szymon.

12 grudnia 2009 roku w Brzostku odbył się I Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin „ Pierwszy Krok” o Puchar Burmistrza Miasta Brzostka. Startowało 64 zawodników z Dębicy, Krosna, Leżajska i Brzostka. Krośnieński Klub reprezentowało 9 zawodników i sensei Adam Buczyński jako sędzia. Nasi karatecy wywalczyli 5 miejsc na podium. Na uwagę zasługuje bardzo dobry start zawodniczek z Iwonicza – zdobyły 3 puchary.

Miejsca naszych zawodników:

Szarek Łukasz                     I miejsce w kata kadetów
                                              III miejsce w kumite kadetów
Gładysz Aleksandra            I miejsce w kata dziewcząt 99-98
Smolińska Wiktoria            II miejsce w kata dziewcząt 2000 i młodsi
Tomkiewicz Aleksandra    III miejsce w kata dziewcząt 2000 i młodsi

Z klubu startowali również: Bołd Weronika, Mosoń Karol, Trunkwalter Tomasz, Kurzydło Michał i Kamil

 

Roman Woźniak
KK Kyokushin Karate

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj