Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

Jazda na pojadach dziwnych

W mroźne, niedzielne przedpołudnie, przy temperaturze -10 C, na górce na osiedlu Markiewicza, odbyły się mistrzostwa w jeździe na dziwnych pojazdach. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie. W imprezie mógł wziąć każdy, kto stawił się na linii startu, ze swoim wehikułem. Każdy pojazd musiał poruszać się po śniegu ślizgiem, powinien być lekkiej konstrukcji oraz bezpiecznej dla użytkowników.

 

REKLAMA 


Niestety, pomimo zaproszeń m.in. dla zawodników szkół, na linii startu stanęły tylko cztery pojazdy: "Bajbus" - Weroniki Bykowskiej, "Dywanokop" - Aleksandra Tkaczyka i Bartosza Sanockiego, "Luxus M" - Miłosza Stawarza oraz "Mroczne cienie Krosna" – Sabiny Kiełt. W skład komisji oceniającej wchodzili: Anna Dubiel, Dr Robert Woźnica oraz Roman Żdan.

Każdy z zawodników miał 2 zjazdy. Ocena końcowa zależała od wyglądu pojazdu, przed startem i po zatrzymaniu, oraz techniki przejazdu.

Tytuł Mistrza Krosna na rok 2010, w jeździe na dziwnym pojeździe, przypadł Weronice Bykowskiej. Wicemistrzami zostali Aleksander Tkaczyk oraz Miłosz Stawarz.
 

Więcej przeczytasz na  www.sportkrosno.pl

R. Żyła
Foto: sportkrosno.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj