Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Wioletta Kołucka wygrywa wojewódzkie Srebrne Muszkiety

Dobry występ zanotowali, w Brzozowie, strzelcy „Nafty”, reprezentując tym razem swoje szkoły. Co prawda żadna z naszych drużyn (pierwszy raz od wielu lat) nie wygrała, ale zawodnicy Stanisława Sychty zajęli większość czołowych lokat.

W czwartek strzelali chłopcy. W klasyfikacji drużynowej na podium znalazły się reprezentacje ZSP nr 4 w Krośnie (2 miejsce) i Gimnazjum w Krościenku Wyżnym (3 miejsce). 2 LO w Krośnie zajęło 5 miejsce. Drugi indywidualnie był Piotr Karnasiewicz (2 LO), a trzeci Konrad Niepokój (ZSP nr 4). W pierwszej dziesiątce znalazło się aż 6 zawodników z Krosna. Oprócz Karnasiewicza i Niepokoja byli to: Dawid Wołtosz, Artur Surmacz, Kamil Bienia i Piotr Filar. Startowało 46 zawodników i 12 zespołów z całego województwa.