Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

IV Liga Podkarpacka w Szachach – Urania MOSiR Krosno liderem!

W ostatnią niedzielę 13 października 2013 roku odbył się Zjazd IV Ligi Podkarpackiej w Szachach w RCKP w Krośnie. Trzy drużyny KKSz Urania MOSiR Krosno oraz drużyna Hetmana Pilzno stanęły w szranki o zwycięski tytuł mistrza szachowego.

REKLAMAMecze rozegrano w sześcioosobowych grupach (pięciu zawodników + zawodniczka). Dla każdego zawodnika przeznaczono godzinę na partię. Po rozegraniu III rund,  pierwszy zespół KKSz Uranii MOSiR Krosno prowadzi w rozgrywkach.

Krośnieńskie drużyny grały w składach młodzieżowych, wparte doświadczonymi zawodnikami na pierwszych szachownicach. KKSz Uranii MOSiR I Krosno przewodził  Marian Lorenc wraz z juniorami: Patrykiem Mrozowskim, Janem Drabkiem, Adrianem Chodorowskim, Jakubem Gazdą i Anną Winter. KKSz Urania MOSiR II Krosno wystąpiło w składzie: Adam Składanowski, Mariusz Gazda, Kacper Guzik, Wojciech Guzik, Michał Guzik i Anna Krzysztyńska oraz KKSz Urania MOSiR III Krosno w składzie: Mirosław Uliasz, Mateusz Jaszczuk, Dominik Gazda, Kacper Zając, Gabriela Mrozowska i Izabela Trybus.

Najwięcej emocji wzbudziła gra najmłodszego uczestnika ligi, rewelacyjnego 6-letniego Michała Guzika. Zjazd zorganizowała Urania Krosno, na czele z prezesem Wojciechem Guzikiem. Sędzią zawodów był Marian Bysiewicz z Rzeszowa.

(red.), (urania)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj