Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

DERBY! Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut

DERBY! Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut Fot. Dariusz Błażejowski / BasketKrosno.pl

W środę, 20 stycznia koszykarze Miasta Szkła Krosno podejmą na własnym parkiecie inny podkarpacki zespół - Rawlplug Sokół Łańcut.

REKLAMATegoroczny bilans gier pomiędzy oba zespołami jest korzystny dla przeciwnika Szklanego Teamu.

W pojedynkach przedsezonowych o także meczu derbowym w Łańcucie góra byli podopieczni Dariusza Kaszowskiego. Pojedynek w Łańcucie w ramach 4. kolejki rozgrywek Suzuki 1. Liga Mężczyzn zakończył się zwycięstwem Łańcucian 94:73 (21:27, 24:21, 22:13, 27:12).

Pierwsza połowa meczu nie wskazywała na wysoką porażkę podopiecznych Marcina Radomskiego. Krośnianie dyktowali w pierwszej połowie dyktowali warunki wygrywając pierwszą kwartę 27:21 i prowadząc do przerwy 48:45. Pod koniec trzecich odsłony pojedynku uwidoczniła się przewaga gospodarzy. W ostatnich 10 minutach meczu zespół z Łańcuta kontynuował dobrą i skuteczną grę w odróżnieniu do naszego zespołu. W tej kwarcie podopieczni Marcina Radomskiego zdobyli tylko 12 punktów przy 27 gospodarzy. Przegrana czwarta kwarta 27:12 ustaliła wynik spotkania. Derby w Łańcucie zakończy się zwycięstwem PTG Sokół Łańcut 94:73.

W meczu rewanżowym Krośnianie wystąpią wzmocnieni Mariuszem Konopatzkim, który przez część sezonu 2019/2020 reprezentował barwy Sokoła, będąc jego czołowym zawodnikiem. Mecze derbowe rządzą się własnymi prawami i wywołują w samych zawodnikach i kibicach dodatkowe emocje. Czas zrewanżować się zespołowi z Łańcuta za ostatnie porażki i tym samym zdobyć cenne w walce o fazę play-off punkty.

Początek środowego meczu o godzinie 18:00. Z powodu obostrzeń spowodowanych zagrożeniem epidemicznym mecz odbędzie się nadal bez udziału publiczności. Bezpośrednią transmisję z tego pojedynku będzie można obejrzeć na platformie www.TVCOM.pl.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj