KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław [ZAPOWIEDŹ]

Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław [ZAPOWIEDŹ] Fot. Dariusz Błażejowski / BasketKrosno.pl

W pierwszym tygodniu lutego koszykarze Miasta Szkła Krosno rozegrają dwa pojedynki z zespołem TBS Śląsk II Wrocław. Pierwsze starcie obu drużyn już w najbliższą środę, 3 lutego na parkiecie MOSiR przy ul. Bursaki. To ostatni zaległy pojedynek podopiecznych Marcina Radomskiego z pierwszej rundy rozgrywek Suzuki 1 Liga Mężczyzn. Mecz rewanżowy odbędzie się trzy dni później - w sobotę, 6 lutego we Wrocławiu.

REKLAMA


Po rozegraniu 20 spotkań oba zespoły mają tyle samo zwycięstw co porażek (9-11) i z 29 punktami zasiadują w tabeli na 10 i 11 pozycji. Bezpośredni pojedynek ma więc duże znaczenie dla obu drużyn.

W dwóch ostatnich pojedynkach podopieczni Dusana Stojkova ulegli w meczach wyjazdowych w Opolu i Prudniku. Krośnianie natomiast pokonali na wyjeździe zespół GKS-u Tychy oraz odprawili z kwitkiem ostatnią drużynę rozgrywek, zespół Zetkama Doral Nysa Kłodzko.

Czołowymi zawodnikami TBS Śląsk II Wrocław są młodzi zawodnicy, którzy regularnie grają również w pierwszym zespole Śląska, występującym w Energa Basket Lidze: Tomczak, Musiał, Gordon czy Szlachetka. Mamy nadzieję, że Szklany Team pozostanie na zwycięskiej ścieżce i dopisze kolejne 2 punkty do swojego konta, co umożliwi walkę o fazę play-off rozgrywek.

Środowe (3.02) spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Bezpośrednią transmisję z tego pojedynku możecie obejrzeć na platformie www.tvcom.pl

  • autor: (red.), BasketKrosno.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?