KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miasto Szkła Krosno vs Weegree AZS Politechnika Opolska. Mecz w niedzielę

Miasto Szkła Krosno vs Weegree AZS Politechnika Opolska. Mecz w niedzielę Fot. Tomasz Czech / basketkrosno.pl

W niedzielę, 9 października przed podopiecznymi Romana Prawicy kolejne ligowe starcie. Tym razem nasz zespół podejmie na własnym parkiecie drużynę Weegree AZS Politechnika Opolska.

REKLAMA


Czwarta siła ubiegłorocznych rozgrywek rozpoczęła rozgrywki Suzuki 1 Liga Mężczyzn od 2 porażek. O ile wyjazdowa przegrana z SKS Starogard Gdański nie jest zaskoczeniem to przegrany mecz na własnym parkiecie z Decką Pelplin już tak.  W składzie Akademików jest kilku solidnych graczy z doświadczeniem 1-ligowym a także ekstraligowym, m.in. Adam Kaczmarzyk, Hubert Pabian czy rozgrywający Jakby Kobel.

W trakcie meczu przygotowano dla Kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł. Organizatorzy mają nadzieję, że nagroda ufundowana przez salon Pasja Hair & Beauty znajdzie w końcu swojego zwycięzcę. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders, a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki oraz fanów Miasto Szkła Krosno na kolejne spotkanie ligowe, które odbędzie się w niedzielę, 9 października o godzinie 18:00 w hali przy ul Bursaki 29.

Kasa biletowa będzie czynna od godziny 16:00. Bilety można także zakupić za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl.

Dla Kibiców którzy nie mogą dotrzeć na krośnieńską hale mamy dobrą wiadomość. W sezonie 2022/2023 transmisję z meczów Suzuki 1 Liga mężczyzn będzie można obejrzeć online za pośrednictwem płatnej platformy emocje.tv.

- Liczymy na Wasze wsparcie i doping od pierwszej minuty. Do zobaczenia w niedzielę - KKK.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?