KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Uczelnia w Krośnie zachęca do VIII Bieg Sokoła

Uczelnia w Krośnie zachęca do VIII Bieg Sokoła Fot. archiwum Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie

Tegoroczna edycja odbędzie się w innych okolicznościach niż zwykle, ale jak co roku każdy będzie mógł ukończyć Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

REKLAMA


Aby wziąć udział w biegu wystarczy dołączyć do rywalizacji w aplikacji Endomondo pod linkiem: Rywalizacja: VIII Bieg Sokoła o Puchar Rektora KPU w Krośnie lub wpisując nazwę wydarzenia: VIII Bieg Sokoła o Puchar Rektora KPU w Krośnie oraz w okresie trwania wydarzenia przebiec dystans 5 km.

- Łączymy się biegającą społecznością i rywalizujemy o Puchar Rektora KPU w Krośnie. Życzymy powodzenia na trasie i rekordowych wyników. Gratulujemy wszystkim, którzy przebiegną "piątkę" pierwszy raz pod szyldem nowej nazwy Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie - mówi Katarzyna Turczyn, przewodnicząca Rady Samorządu Studenckiego Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

Spośród wszystkich, którzy wezmą udział w rywalizacji i ukończą dystans 5 km, wylosowane zostaną nagrody.

Na liście nagród znalazły się cztery bony podarunkowe o wartości 100 zł oraz sześć bonów w kwocie 50 zł każdy, które można zrealizować w sklepie Decathlon.

Losowanie nagród dla 10 szczęśliwców odbędzie się po zakończeniu rywalizacji.

- Pamiętajcie aby podczas biegania zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Jako organizatorzy życzymy wszystkim powodzenia - dodaje Katarzyna Turczyn.

Dołączcie do wydarzenia na FB: VIII Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie

(rdn)

  • autor: (rdn)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?