KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Biegacze wybiegali kolejne medale

W sobotę 25 maja 2013 w Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej atletyce Młodzików. W imprezie tej bardzo dobrze spisali się zawodnicy KKB Mosir Krosno - podopieczni trenerów Wacława Katana i Tomasza Sochy zdobywając cztery medale.

Seweryn Dubis na 100 m zajął II miejsce. Seweryn trenuje pod opieką Tomasza Sochy.
Również III miejsce zajęli podopieczni Wacława Katana: Marta Bożętka (1000 m), Bartłomiej Raś (1000 m) oraz Kamil Michalec (600 m).

alt

To nie koniec sukcesów krośnieńskich biegaczy. Podczas mistrzostwach makroregionu rozegranych w Kielcach Maciej Barański w pięknym stylu zwyciężył na dystansie 2 km z przeszkodami, a Bartłomiej Rabenda na dystansie 200 m. Obaj uzyskali bezpośredni awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się 24 lipca br. w Łodzi.

Dziewczęta również pokazały klasę w swoim stylu. Paulina Filip na dystansie 1500 m była trzecia, Ilona Tabisz na 800 m piąta.
W Mistrzostwach oprócz woj. Podkarpackiego wystąpili zawodnicy z woj. Świętokrzyskiego, Małopolskiego oraz Lubelskiego.