Biegacze z Krosna przywożą medale

Marcin Michalec z KKB MOSiR Krosno podopieczny trenera Wacław Katana zwyciężył w zawodach Pucharu Polski w Nordic Walking, które zostały rozegrane w Świdniku koło Lublina na dystansie 10 km.

To nie koniec sukcesów krośnieńskich biegaczy. W Stalowej Woli rozegrano Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego dzieci starszych. W zawodach tych bardzo dobrze wypadli młodzi wychowankowie krośnieńskiego klubu zdobywając dwa medale. Złoty medal na 600m zdobyła Oliwa Rachwalska, a brązowy medal na 1000m zdobył Szymon Gużkowski. Sukces jest tym bardziej cenny ponieważ oboje są rocznikiem młodsi o rok od swoich rywali - mówi trener Wacław Katan.

Krośnianin w reprezentacji Polski
Maciek Barański zawodnik Krośnieńskiego Klubu Biegacza Mosir podopieczny trenera Wacława Katana został powołany do reprezentacji Polski Juniorów na Mistrzostwa Europy tej kategorii wiekowej w Biegach Górskich, które odbędą się 7 lipca we Francji.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.